Новини ЦДЕА України


     З 04 по 06 квітня 2011 року заступник директора Центрального державного електронного архіву України О.М. Ус у складі делегації на чолі із Головою Державної архівної служби України О.П. Гінзбург взяла участь у консультаціях із керівництвом Генеральної Дирекції архівів Баварії (м. Мюнхен).

     Зустріч відбулася на запрошення Федерального архіву Баварії згідно плану заходів з реалізації положень робочої Програми українсько-баварського співробітництва на 2009-2010 роки у частині здійснення двосторонніх візитів у рамках співробітництва в архівній сфері.

     У ході зустрічі відбулося обговорення спільного Меморандуму Державної архівної служби України та Дирекції архівів Баварії.

    Учасники делегації відвідали Центральний державний архів Баварії, Державний архів м. Мюнхен, архів німецьких музеїв, а також відбулися консультації із особами відповідальними за створення центрального електронного архіву Баварії щодо досвіду зберігання електронних документів та електронних інформаційних ресурсів у Баварії.

       Досягнуто домовленості про співпрацю.

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

4-5 квітня 2019 року

ЦДЕА України запрошує взяти участь у ІІ Міжнародному науково-практичному семінарі «Цифрові трансформації та інститути соціальної пам’яті», який  відбудеться на базі кафедри історії та документознавства Навчально-наукового гуманітарного інституту  Національного авіаційного університету (м. Київ, пр. Космонавта Комарова, 1). Інформаційний лист. Заявка для участі (eng).

Виставки онлайн