Welcome to   Click to listen highlighted text! Welcome to

Новини у світі

Національний архів Латвії обрав компанії Tessella і Tieto для збереження електронної спадщини Латвії.

Національний архів Латвії планує вирішити проблеми електронного архівування та збереження за допомогою останньої версії технології Tessella.

Компанія Tessella, світовий лідер в галузі електронного зберігання з гордістю повідомляє про те, що Національний архів Латвії вибрав місцевого постачальника Tieto компанії Tessella для створення їх Національного електронного архіву.

Рейніс Грігс (Reinis Grіgs) старший експерт Національного архіву Латвії зазначив: “Національний архів Латвії накопичує і зберігає цінні архівні документи, забезпечує їх доступність, здійснює контроль за дотриманням діловодства в установах і в акредитованих приватних архівах (якщо вони надають послуги управління документами для організацій), а також виконує інші функції, передбачені в Законом про архіви. Тому технологія Preservica SDB компанії Tessella в є ідеальним рішення для Національного архіву Латвії, і ми раді працювати з Tessella і Tieto “.

Технологія Preservica SDB компанії Tessella була розроблена в рамках співпраці з Національними Архівами Великобританії для вирішення проблеми збереження електронної спадщини. Програмне забезпечення вже використовується в Національних Архівах Великобританії протягом восьми років.

Технологія розроблена на допомогу установам, які займаються збереженням історичної пам’яті (у тому числі бібліотекам та архівам), які спеціалізуються на збереженні паперових документів, але стикаються з проблемами, пов’язаними із збереженням документів в електронних форматах. Програма також доступна для комерційних організацій, які займаються довготривалим збереженням електронної інформації.

Національний Архів Латвії приєднався до міжнародного співтовариства користувачів Preservica SDB, до якого уже відносяться Національні Архіви Великобританії, Wellcome Trust Library (Бібліотека Дослідницького фонду Wellcome Trust), Arkib Negara (Малайзійський архів), Nationaal Archief (Національний архів Нідерландів), Gemeente Rotterdam (Роттердамський міський архів) Schweizerisches Bundesarchiv (Федеральний архів Швейцарії), Rahvusarchiiv (Національний архів Естонії), Аsterreichisches Staatsarchiv (Австрійський державний архів), Arkistolaitos (Національна архівна служба Фінляндії, пошукові служби Family Search International і STFC Rutherford Appleton Laboratory.

http://www.digital-preservation.com/

Анонси

5-7 жовтня 2021 року

Відбудеться Міжнародна наукова конференція «Бібліотека. Наука. Комунікація. Від управління ресурсами – до управління знаннями”. Місце проведення:  м. Київ, Голосіївський пр., буд. 3, Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського. Інформаційний лист.

19-22 жовтня 2021 року

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 року.

Всі анонси

Виставки онлайн

Click to listen highlighted text!