Новини у світі

Національний архів Індії спільно з Центром розвитку перспективних обчислювальних методів займатимуться забезпеченням довгострокового зберігання державних електронних документів

Для зберігання електронних державних документів, створених в результаті ініціатив центрального уряду. Центр розвитку перспективних обчислювальних методів в м. Пьюн підписав меморандум про взаєморозуміння з Національним Архівом Індії, який передбачає розробку відповідного програмного забезпечення.

Меморандум був підписаний в рамках проекту створення “Центру компетенції в галузі збереження електронних технологій”, санкціонованого департаментом інформаційних технологій Міністерства комунікацій та інформаційних технологій.

У рамках амбіційного проекту, фінансованого Департаментом інформаційних технологій, центр C-DAC і Національний Архів спільно створили Центр компетенції в галузі збереження електронних матеріалів, для того, щоб створити механізм архівування електронних державних документів.
“Цей проект, після завершення свого першого трирічного етапу, почне приносити користь широкій громадськості, оскільки підвищить доступність та пошук державних документів, а також допоможе тим, хто шукає інформацію відповідно до закону Індії про право на доступ до інформації (Right to Information Act, RTI) “.

news.yahoo.com

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

4 квітня 2019 року

ЦДЕА України запрошує взяти участь у ІІ Міжнародному науково-практичному семінарі «Цифрові трансформації та інститути соціальної пам’яті», який  відбудеться на базі кафедри історії та документознавства Навчально-наукового гуманітарного інституту  Національного авіаційного університету. Місце проведення: м. Київ, пр. Космонавта Комарова, 1. Інформаційний лист. Заявка для участі (eng).

Виставки онлайн