Новини ЦДЕА України

У Центральному державному електронному архіві України відбулася розширена робоча нарада з обговорення планових тем «Порядок доступу державних архівів до електронних документів, що знаходяться на зберіганні у Центральному державному електронному архіві України» (керівник розробки – головний спеціаліст сектора використання інформації документів ЦДЕА України О. В. Загородній, співвиконавець – заступник директора ЦДАВО України О. Б. Берковська) та «Облік і описування електронних документів у центральних та місцевих архівах. Інструкція» (керівник розробки – начальник відділу забезпечення збереженості та обліку ЦДЕА України А. О. Стеценко, співвиконавець – заступник директора ЦДАВО України – головний зберігач фондів А. В. Обжелян). Окрім виконавців зазначених тем, у зустрічі взяли участь начальник відділу інформаційних технологій Укрдержархіву Ю. І. Забенько та заступник директора ЦДЕА України Ю. С. Ковтанюк.

Учасники наради зосередились на одному із ключових питань, що впливає на виконання зазначених планових тем і подальшу архітектуру інформаційної системи ЦДЕА України – це автоматизація обліку електронних документів. В процесі обговорення було запропоновано декілька підходів до побудови системи взаємодії центральних та обласних архівів з ЦДЕА України. За результатами наради було вирішено продовжити обговорення зазначеного питання.

Метричні книги

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

26-28 листопада 2018 року

У 2018 році Міжнародна рада архівів відзначає Міжнародний день архівів під гаслом Щорічної конференції архівів (ALA-ICA) «Архіви: управління, пам’ять та спадщина». Місце проведення: м. Яунде, Камерун. Детальніше 

05 грудня 2018 року

Відбудуться дев’ятнадцяті джереловознавчі читання «Джерельний потенціал інформаційних ресурсів архівів», присвячені 100-річчю від дня народження професора Марка Варшавчика. Місце проведення: Київський національний університет імені Тараса Шевченка (м. Київ, вул. Володимирська, 60). Інформаційне повідомлення. Анкета.

Виставки онлайн