Новини ЦДЕА України

Заступник директора Центрального державного електронного архіву України Ковтанюк Ю. С. взяв участь у прес-конференції, яка відбулася у прес-центрі інформаційної агенції «Укрінформ» з нагоди проведення Першого міжнародного форуму з електронного урядування – “International Ukrainian E-governance Forum”.

У ході зустрічі Ковтанюк Ю.С. разом з представниками програмного комітету Форуму відповіли на численні запитання представників ЗМІ, зокрема, про юридично значущу участь громадськості в електронному урядуванні, про можливість створення системи електронного голосування в Україні, про підготовку кадрів для здійснення електронного урядування, а також про майбутнє архівних паперових документів.

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

4-5 квітня 2019 року

ЦДЕА України запрошує взяти участь у ІІ Міжнародному науково-практичному семінарі «Цифрові трансформації та інститути соціальної пам’яті», який  відбудеться на базі кафедри історії та документознавства Навчально-наукового гуманітарного інституту  Національного авіаційного університету (м. Київ, пр. Космонавта Комарова, 1). Інформаційний лист. Заявка для участі (eng).

Виставки онлайн