Новини у світі

Компанії MTN Syria і Transtek оцифрували архів Міністерства соціальних справ Сирії

Компанії MTN Syria and Transtek Systems оголосили про завершення свого проекту оцифровки архівів ННО Департаменту при Міністерстві соціальних справ. Електронний архів стане зручною системою для користувачів, яка дозволяє переглядати інформацію про всі організацій, що діють в Сирії. Незабаром інформація буде доступна для дослідників на веб-сайті Міністерства.

Hussam Khaskieh заступник генерального директора Transtek повідомив, що новий електронний архів повністю відповідає вимогам Transtek по забезпеченню необхідної інформації для підприємств з метою підвищення адміністративного розвитку в усіх областях. Згідно з Приватно-публічним партнерством архів спрямований на розширення прав та можливостей громадянського суспільства в Сирії.

www.forwardsyria.com

Метричні книги

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

15 листопада 2018 року

Відбудеться навчальний семінар для працівників ЦДЕА України з метою підвищення рівня володіння державною мовою. Місце проведення: м. Київ, вул. Солом’янська, 24, ЦДЕА України, кім. 126.

12-16 листопада 2018 року

Відбудеться стажування представників ЦДЕА України та Державного центру збереження документів НАФ за напрямами: електронний документ, оцифровка документів; реставрація архівних документів. Місце проведення: м. Варшава, Республіка Польща. Програма 1. Програма 2.

26-28 листопада 2018 року

У 2018 році Міжнародна рада архівів відзначає Міжнародний день архівів під гаслом Щорічної конференції архівів (ALA-ICA) «Архіви: управління, пам’ять та спадщина». Місце проведення: м. Яунде, Камерун. Детальніше 

05 грудня 2018 року

Відбудуться дев’ятнадцяті джереловознавчі читання «Джерельний потенціал інформаційних ресурсів архівів», присвячені 100-річчю від дня народження професора Марка Варшавчика. Місце проведення: Київський національний університет імені Тараса Шевченка (м. Київ, вул. Володимирська, 60). Інформаційне повідомлення. Анкета.

Виставки онлайн