Новини у світі

Компанії MTN Syria і Transtek оцифрували архів Міністерства соціальних справ Сирії

Компанії MTN Syria and Transtek Systems оголосили про завершення свого проекту оцифровки архівів ННО Департаменту при Міністерстві соціальних справ. Електронний архів стане зручною системою для користувачів, яка дозволяє переглядати інформацію про всі організацій, що діють в Сирії. Незабаром інформація буде доступна для дослідників на веб-сайті Міністерства.

Hussam Khaskieh заступник генерального директора Transtek повідомив, що новий електронний архів повністю відповідає вимогам Transtek по забезпеченню необхідної інформації для підприємств з метою підвищення адміністративного розвитку в усіх областях. Згідно з Приватно-публічним партнерством архів спрямований на розширення прав та можливостей громадянського суспільства в Сирії.

www.forwardsyria.com

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

3 квітня 2019 року

ЦДЕА України запрошує взяти участь у II  науково-практичному семінарі із міжнародною участю «Організація електронного документообігу в закладах освіти та органах державної влади», який відбудеться в Державному вищому навчальному закладі «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України за адресою: м.Київ, вул. Січових Стрільців, 52А.
Інформаційний лист.

4 квітня 2019 року

ЦДЕА України запрошує взяти участь у ІІ Міжнародному науково-практичному семінарі «Цифрові трансформації та інститути соціальної пам’яті», який  відбудеться на базі кафедри історії та документознавства Навчально-наукового гуманітарного інституту  Національного авіаційного університету. Місце проведення: м. Київ, пр. Космонавта Комарова, 1. Інформаційний лист. Заявка для участі (eng).

Виставки онлайн