Новини ЦДЕА України


Заступник директора Центрального державного електронного архіву України Ю. С. Ковтанюк взяв участь у роботі круглого столу «Проблеми впровадження електронного урядування та розвитку електронних бізнесів в Україні», що відбулась в Інституті кібернетики імені В.М. Глушкова Національної академії наук України в межах Міжнародної конференції «Кластерні обчислення», та виступив з докладом «Концепція життєвого циклу електронного документу: від створення до архівного зберігання». Співдоповідачем докладу виступив начальник відділу інформаційних технологій Державної архівної служби України Ю. І. Забенько. Зазначений доклад викликав великий інтерес серед учасників круглого столу та багато запитань, на які учасники круглого столу отримали обґрунтовані відповіді з боку доповідачів.

Перед початком роботи круглого столу Ю. С. Ковтанюк дав два інтерв’ю телевізійним каналам «Тоніс» та Національного банку України «Банк-TV» щодо мети проведення заходу, перспектив розвитку Електронного урядування в Україні та місця державних архівних установ України у цьому процесі.

Програма круглого столу

Рекомендації круглого столу

Фоторепортаж…

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

3 квітня 2019 року

ЦДЕА України запрошує взяти участь у II  науково-практичному семінарі із міжнародною участю «Організація електронного документообігу в закладах освіти та органах державної влади», який відбудеться в Державному вищому навчальному закладі «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України за адресою: м.Київ, вул. Січових Стрільців, 52А.
Інформаційний лист.

4 квітня 2019 року

ЦДЕА України запрошує взяти участь у ІІ Міжнародному науково-практичному семінарі «Цифрові трансформації та інститути соціальної пам’яті», який  відбудеться на базі кафедри історії та документознавства Навчально-наукового гуманітарного інституту  Національного авіаційного університету. Місце проведення: м. Київ, пр. Космонавта Комарова, 1. Інформаційний лист. Заявка для участі (eng).

Виставки онлайн