Новини у світі

Національний архів Великобританії розробив програму для визначення файлових форматів Droid (Digital Record Object Identification)

Національний архів Великобританії випустив програму, для ідентифікації файлів розроблену для архівування документів.

Програма називається Droid (Digital Record Object Identification) і призначена для сканування мільйони файлів має здатність одночасно визначити сотні різних файлових форматів, включаючи аудіо, відео, а так само графічний формат.

Droid може визначити більше 770 форматів. Використовуючи комбінацію розширених файлових форматів і 300-plus цифрових підписів він перевіряє вміст файлів для визначення їх форматів.

Джессі Оуен, директор по цифровому безперервному збереженню документів у Національному архіві Великобританії повідомила: “Droid була розроблена в якості простого вирішення більш складних проблем, пов’язаних з управлінням цифровими даними”.

Національний архів доступний для всіх хто хоче керувати своїми файлами починаючи від власників персональних комп’ютерів до благодійних організацій та урядових відомств.

Остання версія швидше і точніше, ніж коли-небудь раніше.

Програма Droid написана на Java на умовах ліцензії BSD.

www.computerweekly.com

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

3 квітня 2019 року

ЦДЕА України запрошує взяти участь у II  науково-практичному семінарі із міжнародною участю «Організація електронного документообігу в закладах освіти та органах державної влади», який відбудеться в Державному вищому навчальному закладі «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України за адресою: м.Київ, вул. Січових Стрільців, 52А.
Інформаційний лист.

4 квітня 2019 року

ЦДЕА України запрошує взяти участь у ІІ Міжнародному науково-практичному семінарі «Цифрові трансформації та інститути соціальної пам’яті», який  відбудеться на базі кафедри історії та документознавства Навчально-наукового гуманітарного інституту  Національного авіаційного університету. Місце проведення: м. Київ, пр. Космонавта Комарова, 1. Інформаційний лист. Заявка для участі (eng).

Виставки онлайн