Новини ЦДЕА України

Програма конференцції Резолюція

14 березня 2013 р. у приміщенні Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України (м. Київ, вул. Володимирська, 22-а, територія Національного заповідника «Софія Київська») відбулася наукова конференція з міжнародною участю «Архівознавство та джерелознавчі галузі знань: проблеми взаємодії на сучасному етапі».
Організаторами заходу виступили Державна архівна служба України, Український науково-дослідний інститут архівної справи та документознавства, Центральний державний архів-музей літератури і мистецтва України, Кафедра архівознавства та спеціальних галузей історичної науки історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
У роботі конференції взяли участь близько 70 учасників, серед яких представники вищих навчальних закладів, наукових та науково-дослідних установ, державних архівів з різних регіонів України, Республіки Білорусь та гість із Польщі – радник Генерального директора Генеральної дирекції державних архівів Польщі Ева Росовська.
Під час конференції відбулося пленарне засідання, організована робота двох секцій, документально-книжкової виставки з архівних фондів українських і російських архівних установ, присвячена кінорежисеру О. Довженку, друкованих видань Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства.
Головна мета заходу полягала в обговоренні найактуальніших питань в галузі архівознавства, джерелознавства, документознавства, та реалізації їх в практичній діяльності архівних установ.


Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Виставки онлайн