Новини у світі

Азербайджан: проект електронного уряду буде досягнуто до 2020 року.

Всі послуги державних установ Азербайджану будуть доступні онлайн до 2020, про це повідомив міністр зв’язку і високих технологій Алі Аббасов. Виступаючи на першій науково-практичній конференції «Проблеми побудови електронного уряду» в Баку, він сказав, що число послуг, що надаються на порталі «електронного уряду» має досягти шести мільйонів.

Портал електронного уряду був запущений в Азербайджані в 2013 році. В даний час портал пропонує близько 400 електронних послуг через 45 державних установ. Близько мільйона громадян є активними користувачами електронних послуг державних органів. Нова державна програма є частиною «Національної стратегії розвитку інформаційного суспільства в Азербайджані на 2014-2020 роки», затвердженої главою держави 2 квітня.

Крім того, за словами міністра, Азербайджан готується до переходу на платформу мобільного електронного уряду. Аббасов сказав, що є можливість розгортання послуг, які громадяни можуть отримати за допомогою мобільних пристроїв та мобільних додатків. Він також відзначив динамічне зростання користувачів цифрових підписів. Центром сертифікації Міністерства вже випущено близько 30 000 електронних підписів. Крім того, 60 тисяч сертифікатів мобільного електронного підпису, видано Центром сертифікації в міністерстві податків.

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Виставки онлайн