Робоча нарада щодо обговорення структури та змісту бази даних електронної пошукової системи «Архівні фонди України»

м. Київ, 16 березня 2017 року

Директор архіву Ковтанюк Ю. С. та заступник директора Паламарчук Л. В. взяли участь у робочій нараді щодо обговорення структури та змісту бази даних електронної пошукової системи «Архівні фонди України», призначеної для доступу користувачів до інформації документів Національного архівного фонду та архівістів для наповнення цієї бази даних, розробкою якої займається ЦДЕА України. Нарада відбулася з ініціативи заступника директора департаменту діловодства, формування, зберігання та обліку документів Національного архівного фонду – начальника відділу зберігання та обліку документів Національного архівного фонду Державної архівної служби України Паламарчук І. С. та за участю директорів та провідних фахівців ЦДАВО України, ЦДАЗУ, ЦДІАК України, ЦДКФФА України ім. Г. С. Пшеничного, УНДІАСД.
За результатами обговорення було прийнято рішення щодо створення бази даних, яка буде складатися з трьох основних описових складових: загального рівня, фондової організації документів та нефондової організації документів Національного архівного фонду.

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

3 квітня 2019 року

ЦДЕА України запрошує взяти участь у II  науково-практичному семінарі із міжнародною участю «Організація електронного документообігу в закладах освіти та органах державної влади», який відбудеться в Державному вищому навчальному закладі «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України за адресою: м.Київ, вул. Січових Стрільців, 52А.
Інформаційний лист.

4 квітня 2019 року

ЦДЕА України запрошує взяти участь у ІІ Міжнародному науково-практичному семінарі «Цифрові трансформації та інститути соціальної пам’яті», який  відбудеться на базі кафедри історії та документознавства Навчально-наукового гуманітарного інституту  Національного авіаційного університету. Місце проведення: м. Київ, пр. Космонавта Комарова, 1. Інформаційний лист. Заявка для участі (eng).

Виставки онлайн