Новини у світі

Корея розвиватиме відкриту хмарну платформу для електронного уряду.

Уряд Сеула оголосив, що планує розвивати відкриту хмарну платформу для кращого підключення системи через її електронний уряд.

Міністерство безпеки та державної служби та Міністерство науки, та ІКТ заявили, що вони мали б об’єднатися в розробці платформи до 2016 року, з використанням стандартів електронного уряду. Одна з переваг переходу на зовнішнью хмарну платформу є те, що будь-яка людина може використовувати або поліпшити відкрите програмне забезпечення, сказали в міністерстві.

Проект буде працювати під керівництвом Національного агентства з питань інформаційного суспільства у співпраці з малим та середнім підприємствам, що спеціалізуються на хмарних сервісах. Єдина інфраструктура стандартних рамок електронного уряду, як очікується, дозволить розробникам заощадити гроші і час, використовуючи загальні компоненти. Стандартна система також звільняє їх від прив’язки до однієї конкретної компанії за ексклюзивність технології. Електронний уряд Південної Кореї приваблює великий інтерес з боку інших країн через його передові технології.

Метричні книги

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

26-28 листопада 2018 року

У 2018 році Міжнародна рада архівів відзначає Міжнародний день архівів під гаслом Щорічної конференції архівів (ALA-ICA) «Архіви: управління, пам’ять та спадщина». Місце проведення: м. Яунде, Камерун. Детальніше 

05 грудня 2018 року

Відбудуться дев’ятнадцяті джереловознавчі читання «Джерельний потенціал інформаційних ресурсів архівів», присвячені 100-річчю від дня народження професора Марка Варшавчика. Місце проведення: Київський національний університет імені Тараса Шевченка (м. Київ, вул. Володимирська, 60). Інформаційне повідомлення. Анкета.

6 грудня 2018 року

Відбудеться відкрита дискусія на тему: «Проблемні питання дотримання авторських та суміжних прав у діяльності державних архівів».
Місце проведення: конференц-зал ЦДАМЛМ України (м. Київ, вул. Володимирська, 22А).
Початок об 11.00.
Анкета учасникаДетальніше

Виставки онлайн