Новини у світі

Корея розвиватиме відкриту хмарну платформу для електронного уряду.

Уряд Сеула оголосив, що планує розвивати відкриту хмарну платформу для кращого підключення системи через її електронний уряд.

Міністерство безпеки та державної служби та Міністерство науки, та ІКТ заявили, що вони мали б об’єднатися в розробці платформи до 2016 року, з використанням стандартів електронного уряду. Одна з переваг переходу на зовнішнью хмарну платформу є те, що будь-яка людина може використовувати або поліпшити відкрите програмне забезпечення, сказали в міністерстві.

Проект буде працювати під керівництвом Національного агентства з питань інформаційного суспільства у співпраці з малим та середнім підприємствам, що спеціалізуються на хмарних сервісах. Єдина інфраструктура стандартних рамок електронного уряду, як очікується, дозволить розробникам заощадити гроші і час, використовуючи загальні компоненти. Стандартна система також звільняє їх від прив’язки до однієї конкретної компанії за ексклюзивність технології. Електронний уряд Південної Кореї приваблює великий інтерес з боку інших країн через його передові технології.

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Виставки онлайн