Семінар присвячений Порядку роботи

з електронними документами в діловодстві та їх підготовки

до передавання на архівне зберігання

Директор ЦДЕА України Ковтанюк Ю.С. взяв участь у семінарі присвяченому Порядку роботи з електронними документами в діловодстві та їх підготовки до передавання на архівне зберігання, що було організовано Інститутом підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії державного управління при Президентові України (м. Київ, вул. Мельникова, 36/1) у межах навчання з підвищення кваліфікації за професійною програмою керівників структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади, обласних та Київської міської державних адміністрацій та виступив з доповіддю “Технічне регулювання роботи з електронними документами у діловодстві та їх підготовки до передавання на архівне зберігання”.

Метричні книги

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

26-28 листопада 2018 року

У 2018 році Міжнародна рада архівів відзначає Міжнародний день архівів під гаслом Щорічної конференції архівів (ALA-ICA) «Архіви: управління, пам’ять та спадщина». Місце проведення: м. Яунде, Камерун. Детальніше 

05 грудня 2018 року

Відбудуться дев’ятнадцяті джереловознавчі читання «Джерельний потенціал інформаційних ресурсів архівів», присвячені 100-річчю від дня народження професора Марка Варшавчика. Місце проведення: Київський національний університет імені Тараса Шевченка (м. Київ, вул. Володимирська, 60). Інформаційне повідомлення. Анкета.

Виставки онлайн