Конференція «IBM SolutionsConnect 2015: Скористайтесь моментом! Пориньте у світ технологій нового покоління»

(Київ, готель InterContinental,вул. Велика Житомирська 2А, 17 вересня 2015 р.)

17 вересня 2015 року заступник директора ЦДЕА України Паламарчук Л.В. та провідний архівіст відділу інформаційних технологій Джумко А.В. взяли участь у конференції «IBM SolutionsConnect 2015: Скористайтесь моментом! Пориньте у світ технологій нового покоління».

У програмі конференції були представлені доповіді експертів IBM, виступи замовників та бізнес-партнерів, які поділились своїм досвідом реалізації проектів, розповіли, які бізнес-задачі виникають і які рішення вони обирають та чому. Також можна було ознайомитись із різноманітними рішеннями на демо-стендах, обговорити питання із фахівцями IBM та колегами.

На конференції працівники ЦДЕА України дізналися, як можна використовувати сучасні тенденції, що будуть визначати конкурентне середовище у найближчі роки, це зокрема, величезний потенціал «великих даних» та аналітики, безпрецедентне зростання кількості мобільних користувачів,потреба у бізнес-взаємодії, що ґрунтується на принципах соціальних мереж,потужність «хмарних» технологій. Також фахівці IBM поділилися своїми знаннями і досвідом в галузі побудови високопродуктивних і відмовостійких систем збору, зберігання і аналізу даних.

Стрімкі зміни стають нормою, і організаціям доводиться швидко адаптуватись, щоб відповідати новим викликам.
Проведений форум IBM став корисним працівникам ЦДЕА України для подальшого впровадження передових технологій у діяльність архіву.

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Виставки онлайн