Новини у світі

Армія США використовує цифровий підпис за підтримки Silanis Technology


Компанія Silanis, провідний постачальник електронних підписів серед головних урядових і фінансових установ США, включаючи Управління служб загального призначення уряду США, Військово-повітряні сили США, банк США і американську страхову компанію. Liberty Mutual повідомляє, що армія США почала використовувати цифровий підпис за підтримки Silanis Technology. Через сім років в уряді реалізований проект впровадження цифрового підпису, армія США продовжує рухатися в напрямку без паперових операцій. Фінансово-контрольне управління армії США використовує цифровий підпис. Після реалізації проекту американська армія зможе заощадити $ 1,3 млрд. Ця ініціатива спрямована на перетворення операцій армії за рахунок виключення паперу.

Армія США вперше почала інтеграцію цифрових підписів Silanis в систему управління контентом в 2005 році. На додаток до істотної економії допомагає зберегти персонал армії, уникнути небезпеки за рахунок необхідності надсилати конвої на ворожі території для отримання схвалення. Авторизація тепер може бути завершена з будь-якої точки світу. На сьогоднішній день оцифровано 2500 форм документів і доступні більше 1.6 млн. користувачам.

Єдина централізована система документообігу з використанням цифрових підписів створена на програмі управління контентом від компанії IBM. Передбачається, що попереднє заповнення форм з даними призведе до економії 30 хвилин в день на кожну людину.

http://news.yahoo.com

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

3 квітня 2019 року

ЦДЕА України запрошує взяти участь у II  науково-практичному семінарі із міжнародною участю «Організація електронного документообігу в закладах освіти та органах державної влади», який відбудеться в Державному вищому навчальному закладі «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України за адресою: м.Київ, вул. Січових Стрільців, 52А.
Інформаційний лист.

4 квітня 2019 року

ЦДЕА України запрошує взяти участь у ІІ Міжнародному науково-практичному семінарі «Цифрові трансформації та інститути соціальної пам’яті», який  відбудеться на базі кафедри історії та документознавства Навчально-наукового гуманітарного інституту  Національного авіаційного університету. Місце проведення: м. Київ, пр. Космонавта Комарова, 1. Інформаційний лист. Заявка для участі (eng).

Виставки онлайн