Welcome to   Click to listen highlighted text! Welcome to

Новини у світі

Армія США використовує цифровий підпис за підтримки Silanis Technology


Компанія Silanis, провідний постачальник електронних підписів серед головних урядових і фінансових установ США, включаючи Управління служб загального призначення уряду США, Військово-повітряні сили США, банк США і американську страхову компанію. Liberty Mutual повідомляє, що армія США почала використовувати цифровий підпис за підтримки Silanis Technology. Через сім років в уряді реалізований проект впровадження цифрового підпису, армія США продовжує рухатися в напрямку без паперових операцій. Фінансово-контрольне управління армії США використовує цифровий підпис. Після реалізації проекту американська армія зможе заощадити $ 1,3 млрд. Ця ініціатива спрямована на перетворення операцій армії за рахунок виключення паперу.

Армія США вперше почала інтеграцію цифрових підписів Silanis в систему управління контентом в 2005 році. На додаток до істотної економії допомагає зберегти персонал армії, уникнути небезпеки за рахунок необхідності надсилати конвої на ворожі території для отримання схвалення. Авторизація тепер може бути завершена з будь-якої точки світу. На сьогоднішній день оцифровано 2500 форм документів і доступні більше 1.6 млн. користувачам.

Єдина централізована система документообігу з використанням цифрових підписів створена на програмі управління контентом від компанії IBM. Передбачається, що попереднє заповнення форм з даними призведе до економії 30 хвилин в день на кожну людину.

http://news.yahoo.com

Анонси

5-7 жовтня 2021 року

Відбудеться Міжнародна наукова конференція «Бібліотека. Наука. Комунікація. Від управління ресурсами – до управління знаннями”. Місце проведення:  м. Київ, Голосіївський пр., буд. 3, Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського. Інформаційний лист.

19-22 жовтня 2021 року

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 року.

Всі анонси

Виставки онлайн

Click to listen highlighted text!