Новини у світі

Почав роботу національний електронний архів Австрії

Після декількох років проектних та дослідно-конструкторських робіт запущений електронний архів Австрії що представляє собою потужне і дуже надійне сховище для тривалого зберігання інформації. Відомство федерального канцлера Австрії, австрійський державний архів і компанія Siemens поінформували міста, муніципалітети, та інші державні органи країни про те що, електронний архів Австрії – це надійне рішення для всіх. Програмне забезпечення буде поставлятися компанією Siemens у співпраці з фахівцями англійської компанії Tessella plc. Австрійський державний архів буде оснащений сховищем для тривалого зберігання різної інформації.

15 січня 2010 року у Відні Відомство федерального канцлера Австрії разом з австрійським державним архівом, нагородили Siemens IT Solutions та послуги (SIS) за створення електронного архіву Австрії. Створивши державний електронний архів була створена універсальна ліцензія, яка дозволяє країнам, містам і муніципалітетам використовувати Siemens архів безкоштовно. Протягом восьми років компанія Siemens буде надавати підтримку електронного архіву та, крім того, створить інтернет-магазин для державних архівів.

Джерело: www.bka.gv.at

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

4-5 квітня 2019 року

ЦДЕА України запрошує взяти участь у ІІ Міжнародному науково-практичному семінарі «Цифрові трансформації та інститути соціальної пам’яті», який  відбудеться на базі кафедри історії та документознавства Навчально-наукового гуманітарного інституту  Національного авіаційного університету (м. Київ, пр. Космонавта Комарова, 1). Інформаційний лист. Заявка для участі (eng).

Виставки онлайн