Click to listen highlighted text!

Новини у світі

Почав роботу національний електронний архів Австрії

Після декількох років проектних та дослідно-конструкторських робіт запущений електронний архів Австрії що представляє собою потужне і дуже надійне сховище для тривалого зберігання інформації. Відомство федерального канцлера Австрії, австрійський державний архів і компанія Siemens поінформували міста, муніципалітети, та інші державні органи країни про те що, електронний архів Австрії – це надійне рішення для всіх. Програмне забезпечення буде поставлятися компанією Siemens у співпраці з фахівцями англійської компанії Tessella plc. Австрійський державний архів буде оснащений сховищем для тривалого зберігання різної інформації.

15 січня 2010 року у Відні Відомство федерального канцлера Австрії разом з австрійським державним архівом, нагородили Siemens IT Solutions та послуги (SIS) за створення електронного архіву Австрії. Створивши державний електронний архів була створена універсальна ліцензія, яка дозволяє країнам, містам і муніципалітетам використовувати Siemens архів безкоштовно. Протягом восьми років компанія Siemens буде надавати підтримку електронного архіву та, крім того, створить інтернет-магазин для державних архівів.

Джерело: www.bka.gv.at

Анонси

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!