Новини у світі

Почав роботу національний електронний архів Австрії

Після декількох років проектних та дослідно-конструкторських робіт запущений електронний архів Австрії що представляє собою потужне і дуже надійне сховище для тривалого зберігання інформації. Відомство федерального канцлера Австрії, австрійський державний архів і компанія Siemens поінформували міста, муніципалітети, та інші державні органи країни про те що, електронний архів Австрії – це надійне рішення для всіх. Програмне забезпечення буде поставлятися компанією Siemens у співпраці з фахівцями англійської компанії Tessella plc. Австрійський державний архів буде оснащений сховищем для тривалого зберігання різної інформації.

15 січня 2010 року у Відні Відомство федерального канцлера Австрії разом з австрійським державним архівом, нагородили Siemens IT Solutions та послуги (SIS) за створення електронного архіву Австрії. Створивши державний електронний архів була створена універсальна ліцензія, яка дозволяє країнам, містам і муніципалітетам використовувати Siemens архів безкоштовно. Протягом восьми років компанія Siemens буде надавати підтримку електронного архіву та, крім того, створить інтернет-магазин для державних архівів.

Джерело: www.bka.gv.at

Метричні книги

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

26-28 листопада 2018 року

У 2018 році Міжнародна рада архівів відзначає Міжнародний день архівів під гаслом Щорічної конференції архівів (ALA-ICA) «Архіви: управління, пам’ять та спадщина». Місце проведення: м. Яунде, Камерун. Детальніше 

05 грудня 2018 року

Відбудуться дев’ятнадцяті джереловознавчі читання «Джерельний потенціал інформаційних ресурсів архівів», присвячені 100-річчю від дня народження професора Марка Варшавчика. Місце проведення: Київський національний університет імені Тараса Шевченка (м. Київ, вул. Володимирська, 60). Інформаційне повідомлення. Анкета.

Виставки онлайн