Директор ЦДЕА України Ковтанюк Ю. С. у складі делегації українських архівістів відвідав Національний цифровий архів Польщі (Narodowe Archiwum Cyfrowe, NAC).

Під час зустрічі польскі архівісти ознайомили українських колег з досвідом роботи архіву: провели дві презентації щодо завдань та функцій NAC, складу документів, що зберігається в архіві, його технічного оснащення, перспективних планів, роботою інтегрованої системи архівної інформації ZoSIA (Zintegrowany System Informacji Archiwalnej) та «Шукай в архівах» – модуль системи ZoSIA, забезпечуючий онлайн доступ користувачів до архівних данних системи про документи та оцифровані копії документів, а також влаштували екскурсію по NAC для детального ознайомлення з основними виробничими процесами.

Особливу увагу українські архівісти звернули на оцифрування мікрофільмів та роботу в інтегрованій системі архівної інформації ZoSIA, що призначена для автоматизованого описування оцифрованих документів у відповідності до вимог Загального міжнародного стандарту архівного описування ISAD(G), що гармонізовано також в Україні.

Фоторепортаж


Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Виставки онлайн