Директор ЦДЕА України Ковтанюк Ю. С. у складі делегації українських архівістів відвідав Національний цифровий архів Польщі (Narodowe Archiwum Cyfrowe, NAC).

Під час зустрічі польскі архівісти ознайомили українських колег з досвідом роботи архіву: провели дві презентації щодо завдань та функцій NAC, складу документів, що зберігається в архіві, його технічного оснащення, перспективних планів, роботою інтегрованої системи архівної інформації ZoSIA (Zintegrowany System Informacji Archiwalnej) та «Шукай в архівах» – модуль системи ZoSIA, забезпечуючий онлайн доступ користувачів до архівних данних системи про документи та оцифровані копії документів, а також влаштували екскурсію по NAC для детального ознайомлення з основними виробничими процесами.

Особливу увагу українські архівісти звернули на оцифрування мікрофільмів та роботу в інтегрованій системі архівної інформації ZoSIA, що призначена для автоматизованого описування оцифрованих документів у відповідності до вимог Загального міжнародного стандарту архівного описування ISAD(G), що гармонізовано також в Україні.

Фоторепортаж


Метричні книги

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

26-28 листопада 2018 року

У 2018 році Міжнародна рада архівів відзначає Міжнародний день архівів під гаслом Щорічної конференції архівів (ALA-ICA) «Архіви: управління, пам’ять та спадщина». Місце проведення: м. Яунде, Камерун. Детальніше 

05 грудня 2018 року

Відбудуться дев’ятнадцяті джереловознавчі читання «Джерельний потенціал інформаційних ресурсів архівів», присвячені 100-річчю від дня народження професора Марка Варшавчика. Місце проведення: Київський національний університет імені Тараса Шевченка (м. Київ, вул. Володимирська, 60). Інформаційне повідомлення. Анкета.

Виставки онлайн