Welcome to   Click to listen highlighted text! Welcome to

Директор ЦДЕА України Ковтанюк Ю. С. у складі делегації українських архівістів відвідав Національний цифровий архів Польщі (Narodowe Archiwum Cyfrowe, NAC).

Під час зустрічі польскі архівісти ознайомили українських колег з досвідом роботи архіву: провели дві презентації щодо завдань та функцій NAC, складу документів, що зберігається в архіві, його технічного оснащення, перспективних планів, роботою інтегрованої системи архівної інформації ZoSIA (Zintegrowany System Informacji Archiwalnej) та «Шукай в архівах» – модуль системи ZoSIA, забезпечуючий онлайн доступ користувачів до архівних данних системи про документи та оцифровані копії документів, а також влаштували екскурсію по NAC для детального ознайомлення з основними виробничими процесами.

Особливу увагу українські архівісти звернули на оцифрування мікрофільмів та роботу в інтегрованій системі архівної інформації ZoSIA, що призначена для автоматизованого описування оцифрованих документів у відповідності до вимог Загального міжнародного стандарту архівного описування ISAD(G), що гармонізовано також в Україні.

Фоторепортаж


Анонси

23-24 вересня 2021 року

В режимі онлайн відбудеться 6-а Міжнародна наукова конференція «Архівознавство, джерелознавство – тенденції та виклики», організатором якої є Національний архів  Грузії. Реєстраційна форма. Детальніше.

5-7 жовтня 2021 року

Відбудеться Міжнародна наукова конференція «Бібліотека. Наука. Комунікація. Від управління ресурсами – до управління знаннями”. Місце проведення:  м. Київ, Голосіївський пр., буд. 3, Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського. Інформаційний лист.

19-22 жовтня 2021 року

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 року.

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Click to listen highlighted text!