Новини у світі

Національний архів Нідерландів: Збереження бази даних

Національний архів Нідерландів довго шукав способи збереження бази даних, протягом деякого часу, повертаючись до тестового проекту довготривалої схоронності (2000-2003).

У травні 2010 ми аналізували проблему зі збереженням бази даних у рамках проекту “Планети”. Обговорюючи цю проблему на симпозіумі “Збереження складних об’єктів”, ми вирішили розглянути питання про те, як краще досягти подальшого прогресу.

Розглянута оновлена версія – це копія проекту “Планети” з вкладеними коментарями і декількома новими розділами.

Архів не має уявлення, як базу даних в уряді пов’язати з архівними документами. (Це ті архівні документи, які будуть передані в архів для довгострокового зберігання).

Поки що у нас немає чіткої картини того, як бази даних пов’язані з бізнес процесами та управлінням документами в міністерствах, то ми не зможемо вирішити, який метод збереження найкращий. Також ми не можемо вирішити, чи повинні ми дбати про вміст та звіти бази даних, або про додатки, що використовуються для доступу до бази даних.

www.openplanetsfoundation.org

Метричні книги

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

26-28 листопада 2018 року

У 2018 році Міжнародна рада архівів відзначає Міжнародний день архівів під гаслом Щорічної конференції архівів (ALA-ICA) «Архіви: управління, пам’ять та спадщина». Місце проведення: м. Яунде, Камерун. Детальніше 

05 грудня 2018 року

Відбудуться дев’ятнадцяті джереловознавчі читання «Джерельний потенціал інформаційних ресурсів архівів», присвячені 100-річчю від дня народження професора Марка Варшавчика. Місце проведення: Київський національний університет імені Тараса Шевченка (м. Київ, вул. Володимирська, 60). Інформаційне повідомлення. Анкета.

6 грудня 2018 року

Відбудеться відкрита дискусія на тему: «Проблемні питання дотримання авторських та суміжних прав у діяльності державних архівів».
Місце проведення: конференц-зал ЦДАМЛМ України (м. Київ, вул. Володимирська, 22А).
Початок об 11.00.
Анкета учасникаДетальніше

Виставки онлайн