Новини у світі

Національний архів Нідерландів: Збереження бази даних

Національний архів Нідерландів довго шукав способи збереження бази даних, протягом деякого часу, повертаючись до тестового проекту довготривалої схоронності (2000-2003).

У травні 2010 ми аналізували проблему зі збереженням бази даних у рамках проекту “Планети”. Обговорюючи цю проблему на симпозіумі “Збереження складних об’єктів”, ми вирішили розглянути питання про те, як краще досягти подальшого прогресу.

Розглянута оновлена версія – це копія проекту “Планети” з вкладеними коментарями і декількома новими розділами.

Архів не має уявлення, як базу даних в уряді пов’язати з архівними документами. (Це ті архівні документи, які будуть передані в архів для довгострокового зберігання).

Поки що у нас немає чіткої картини того, як бази даних пов’язані з бізнес процесами та управлінням документами в міністерствах, то ми не зможемо вирішити, який метод збереження найкращий. Також ми не можемо вирішити, чи повинні ми дбати про вміст та звіти бази даних, або про додатки, що використовуються для доступу до бази даних.

www.openplanetsfoundation.org

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

19-22 жовтня 2021 р.

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 р.

Виставки онлайн