Новини в світі

Сторінок веб-архіву Великобританії більше, ніж у Вікіпедії

Державний веб-архів Великобританії повідомив, що отримав більше ніж білліон хітів (влучань) з того часу як був заснований у 2003 році та став одним із найбільш відвідуваних державних веб-сайтів.

Веб-сайт Національного архіву надає доступ до більше ніж білліон сторінок з приблизно 2000 державних веб-сайтів і кількість сторінок зростає на 1 Терабайт (1000 Гігабайт) на місяць, що наразі становить 40 Терабайт і робить його у вісім разів більшим за англомовну версію Вікіпедії.

Тематичні колекції веб-сайтів присвячені таким подіям як Олімпійські ігри, Вибори 2010 року, землетрус у Японії у березні 2011.

“Білліони інтернет-сторінок у архіві є важливою частиною історичного та культурного спадку країни та заслуговують такої ж поваги до себе як і паперові документи” – зазначив Олівер Морлі Голова Національного архіву Великобританії.

“У еру інформаційних технологій уряд спілкується із громадянами через веб-простір. Без Урядового веб-архіву Великобританії існує загроза, що ці важливі документи зникнуть повністю, залишивши чорну діру для пошукачів майбутнього” – зазначив він.

Національний архів також працює над підвищенням ефективності за рахунок забезпечення доступності інформації веб-сайтів із часом, коли вони перейдуть до інших рук. За допомогою Урядового веб-архіву відвідувачі, натиснувши на старі посилання, будуть автоматично спрямовані на коректну сторінку Архіву. Національний архів також працює над розробкою технологічних рішень щодо зберігання урядових електронних документів у вигляді, придатному для сприйняття людиною сьогодні і у майбутньому.

www.publictechnology.net

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Виставки онлайн