Новини ЦДЕА України

Семінар на тему: «Державне регулювання надання послуг електронного цифрового підпису, розвиток інфраструктури відкритих ключів України, проблемні питання»

17 липня 2014 року в Міністерстві юстиції України відбувся семінар «Державне регулювання надання послуг електронного цифрового підпису, розвиток інфраструктури відкритих ключів України, проблемні питання». Семінар проведено за ініціативою Міністерства юстиції України та Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, а також за підтримки Всеукраїнського громадського об’єднання «Всеукраїнська Асоціація «Інформаційна безпека та інформаційні технології».

У семінарі взяли участь представники 16 органів державної влади та місцевого самоврядування, а також представники 18 інших юридичних осіб, 9 громадських об’єднань, наукових установ та навчальних закладів загальною кількістю понад 100 фахівців у сфері електронного цифрового підпису. На семінарі розглядалися питання, електронної ідентифікації та електронного підпису, які викликали інтерес та активну дискусію.

Доповідачі та інші учасники відзначили необхідність об’єднання зусиль та активізації дій з боку органів державної влади, громадських об’єднань наукових установ та фахівців сфери надання послуг електронного цифрового підпису в напрямку реформування нормативно-правової бази, системи стандартизації та технічної політики в сфері електронного цифрового підпису з урахуванням вимог щодо інтеграції інфраструктури відкритих ключів та систем надання послуг в електронній формі з європейським інформаційним простором .

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Виставки онлайн