Новини ЦДЕА України

Семінар на тему: «Державне регулювання надання послуг електронного цифрового підпису, розвиток інфраструктури відкритих ключів України, проблемні питання»

17 липня 2014 року в Міністерстві юстиції України відбувся семінар «Державне регулювання надання послуг електронного цифрового підпису, розвиток інфраструктури відкритих ключів України, проблемні питання». Семінар проведено за ініціативою Міністерства юстиції України та Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, а також за підтримки Всеукраїнського громадського об’єднання «Всеукраїнська Асоціація «Інформаційна безпека та інформаційні технології».

У семінарі взяли участь представники 16 органів державної влади та місцевого самоврядування, а також представники 18 інших юридичних осіб, 9 громадських об’єднань, наукових установ та навчальних закладів загальною кількістю понад 100 фахівців у сфері електронного цифрового підпису. На семінарі розглядалися питання, електронної ідентифікації та електронного підпису, які викликали інтерес та активну дискусію.

Доповідачі та інші учасники відзначили необхідність об’єднання зусиль та активізації дій з боку органів державної влади, громадських об’єднань наукових установ та фахівців сфери надання послуг електронного цифрового підпису в напрямку реформування нормативно-правової бази, системи стандартизації та технічної політики в сфері електронного цифрового підпису з урахуванням вимог щодо інтеграції інфраструктури відкритих ключів та систем надання послуг в електронній формі з європейським інформаційним простором .

Метричні книги

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

26-28 листопада 2018 року

У 2018 році Міжнародна рада архівів відзначає Міжнародний день архівів під гаслом Щорічної конференції архівів (ALA-ICA) «Архіви: управління, пам’ять та спадщина». Місце проведення: м. Яунде, Камерун. Детальніше 

05 грудня 2018 року

Відбудуться дев’ятнадцяті джереловознавчі читання «Джерельний потенціал інформаційних ресурсів архівів», присвячені 100-річчю від дня народження професора Марка Варшавчика. Місце проведення: Київський національний університет імені Тараса Шевченка (м. Київ, вул. Володимирська, 60). Інформаційне повідомлення. Анкета.

6 грудня 2018 року

Відбудеться відкрита дискусія на тему: «Проблемні питання дотримання авторських та суміжних прав у діяльності державних архівів».
Місце проведення: конференц-зал ЦДАМЛМ України (м. Київ, вул. Володимирська, 22А).
Початок об 11.00.
Анкета учасникаДетальніше

Виставки онлайн