Click to listen highlighted text!

Круглий стіл на тему:
“Впровадження Порядку роботи з електронними документами у діловодстві та їх підготовки до передавання на архівне зберігання”

18 грудня 2014 року


У Державній архівній службі України відбулося засідання круглого столу на тему “Впровадження Порядку роботи з електронними документами у діловодстві та їх підготовки до передавання на архівне зберігання”.

Засідання круглого столу вступним словом відкрив перший заступник Голови Державної архівної служби І. М. Кісіль, який наголосив на актуальності нового нормативно-правового акта – Порядку роботи з електронними документами у діловодстві та їх підготовки до передавання на архівне зберігання, затвердженого наказом Міністерства юстиції України 11 листопада 2014 р. № 1886/5.

З повідомленнями на теми “Порядок роботи з роботи з електронними документами у діловодстві та їх передавання на архівне зберігання: основні положення та вимоги” та “Технічне регулювання роботи з електронними документами у діловодстві та їх передавання на архівне зберігання” виступили заступник директора департаменту – начальник відділу нормативно-методичного забезпечення діловодства департаменту діловодства, формування, зберігання та обліку документів НАФ Укрдержархіву О. В. Денисенко та заступник директора Центрального електронного архіву України, к. і. н. Ю. С. Ковтанюк.

У роботі круглого столу взяли участь керівники та працівники структурних підрозділів апарату Укрдержархіву, центральних державних архівів України, галузевих державних архівів, центральних архівних установ України, державних архівів м. Києва та Київської області, начальники архівних відділів (секторів) районних державних адміністрацій та міських рад Київської області.

Анонси

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!