Круглий стіл на тему:
“Впровадження Порядку роботи з електронними документами у діловодстві та їх підготовки до передавання на архівне зберігання”

18 грудня 2014 року


У Державній архівній службі України відбулося засідання круглого столу на тему “Впровадження Порядку роботи з електронними документами у діловодстві та їх підготовки до передавання на архівне зберігання”.

Засідання круглого столу вступним словом відкрив перший заступник Голови Державної архівної служби І. М. Кісіль, який наголосив на актуальності нового нормативно-правового акта – Порядку роботи з електронними документами у діловодстві та їх підготовки до передавання на архівне зберігання, затвердженого наказом Міністерства юстиції України 11 листопада 2014 р. № 1886/5.

З повідомленнями на теми “Порядок роботи з роботи з електронними документами у діловодстві та їх передавання на архівне зберігання: основні положення та вимоги” та “Технічне регулювання роботи з електронними документами у діловодстві та їх передавання на архівне зберігання” виступили заступник директора департаменту – начальник відділу нормативно-методичного забезпечення діловодства департаменту діловодства, формування, зберігання та обліку документів НАФ Укрдержархіву О. В. Денисенко та заступник директора Центрального електронного архіву України, к. і. н. Ю. С. Ковтанюк.

У роботі круглого столу взяли участь керівники та працівники структурних підрозділів апарату Укрдержархіву, центральних державних архівів України, галузевих державних архівів, центральних архівних установ України, державних архівів м. Києва та Київської області, начальники архівних відділів (секторів) районних державних адміністрацій та міських рад Київської області.

Метричні книги

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

26-28 листопада 2018 року

У 2018 році Міжнародна рада архівів відзначає Міжнародний день архівів під гаслом Щорічної конференції архівів (ALA-ICA) «Архіви: управління, пам’ять та спадщина». Місце проведення: м. Яунде, Камерун. Детальніше 

05 грудня 2018 року

Відбудуться дев’ятнадцяті джереловознавчі читання «Джерельний потенціал інформаційних ресурсів архівів», присвячені 100-річчю від дня народження професора Марка Варшавчика. Місце проведення: Київський національний університет імені Тараса Шевченка (м. Київ, вул. Володимирська, 60). Інформаційне повідомлення. Анкета.

Виставки онлайн