Урочистий концерт з нагоди Дня Перемоги

(м. Київ, просп. Перемоги, 44, кіностудія ім. О. Довженка, павільйон № 1)
19 квітня 2016 року

Співробітники ЦДЕА України взяли участь у зйомках урочистого концерту з нагоди Дня Перемоги, на якому прозвучали легендарні пісні з воєнних фільмів у виконанні українських артистів.

Ведучі розповіли про створений телеканалом «Інтер» Інтернет-проект «НАШ ПОЛК», в рамках якого люди з усієї України ділилися фотографіями із сімейних архівів та унікальними історіями про своїх близьких і родичів.

Організатори заходу висловили намір передати веб-сайт «НАШ ПОЛК» на постійне зберігання до ЦДЕА України. Трансляція концерту відбудеться 9 травня о 20:30 на телеканалі «Інтер».
     
Метричні книги

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

26-28 листопада 2018 року

У 2018 році Міжнародна рада архівів відзначає Міжнародний день архівів під гаслом Щорічної конференції архівів (ALA-ICA) «Архіви: управління, пам’ять та спадщина». Місце проведення: м. Яунде, Камерун. Детальніше 

05 грудня 2018 року

Відбудуться дев’ятнадцяті джереловознавчі читання «Джерельний потенціал інформаційних ресурсів архівів», присвячені 100-річчю від дня народження професора Марка Варшавчика. Місце проведення: Київський національний університет імені Тараса Шевченка (м. Київ, вул. Володимирська, 60). Інформаційне повідомлення. Анкета.

Виставки онлайн