Урочистий концерт з нагоди Дня Перемоги

(м. Київ, просп. Перемоги, 44, кіностудія ім. О. Довженка, павільйон № 1)
19 квітня 2016 року

Співробітники ЦДЕА України взяли участь у зйомках урочистого концерту з нагоди Дня Перемоги, на якому прозвучали легендарні пісні з воєнних фільмів у виконанні українських артистів.

Ведучі розповіли про створений телеканалом «Інтер» Інтернет-проект «НАШ ПОЛК», в рамках якого люди з усієї України ділилися фотографіями із сімейних архівів та унікальними історіями про своїх близьких і родичів.

Організатори заходу висловили намір передати веб-сайт «НАШ ПОЛК» на постійне зберігання до ЦДЕА України. Трансляція концерту відбудеться 9 травня о 20:30 на телеканалі «Інтер».
     

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

3 квітня 2019 року

ЦДЕА України запрошує взяти участь у II  науково-практичному семінарі із міжнародною участю «Організація електронного документообігу в закладах освіти та органах державної влади», який відбудеться в Державному вищому навчальному закладі «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України за адресою: м.Київ, вул. Січових Стрільців, 52А.
Інформаційний лист.

4 квітня 2019 року

ЦДЕА України запрошує взяти участь у ІІ Міжнародному науково-практичному семінарі «Цифрові трансформації та інститути соціальної пам’яті», який  відбудеться на базі кафедри історії та документознавства Навчально-наукового гуманітарного інституту  Національного авіаційного університету. Місце проведення: м. Київ, пр. Космонавта Комарова, 1. Інформаційний лист. Заявка для участі (eng).

Виставки онлайн