Щорічна науково-практична конференція за міжнародною участю

«ДНІ ІНФОРМАЦІЙНОГО СУСПІЛЬСТВА-2015»

Начальник відділу формування НАФ та діловодства взяла участь у щорічній науково-практичній конференції за участі міжнародних експертів «Дні інформаційного суспільства-2015», організатор якої Національна академія державного управління при Президентові України.

Захід організовано за підтримки спільної програми Ради Європи і Європейського Союзу «Зміцнення інформаційного суспільства в Україні» (Офіс Ради Європи в Україні), «Google Україна», Українсько-турецького культурного центру «Сяйво».

Мета заходу: обговорити стан, проблеми та перспективи розвитку інформаційного суспільства на політичному, експертному та науковому рівні та виробити рекомендації щодо його прискореного розвитку в Україні.

У рамках конференції відбулися круглі столи на теми: «Державна політика в умовах інформаційної війни», «Сервісна держава: можливості та перспективи для України», «Права людини та інтернет».

Метричні книги

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

26-28 листопада 2018 року

У 2018 році Міжнародна рада архівів відзначає Міжнародний день архівів під гаслом Щорічної конференції архівів (ALA-ICA) «Архіви: управління, пам’ять та спадщина». Місце проведення: м. Яунде, Камерун. Детальніше 

05 грудня 2018 року

Відбудуться дев’ятнадцяті джереловознавчі читання «Джерельний потенціал інформаційних ресурсів архівів», присвячені 100-річчю від дня народження професора Марка Варшавчика. Місце проведення: Київський національний університет імені Тараса Шевченка (м. Київ, вул. Володимирська, 60). Інформаційне повідомлення. Анкета.

Виставки онлайн