Click to listen highlighted text!

Щорічна науково-практична конференція за міжнародною участю

«ДНІ ІНФОРМАЦІЙНОГО СУСПІЛЬСТВА-2015»

Начальник відділу формування НАФ та діловодства взяла участь у щорічній науково-практичній конференції за участі міжнародних експертів «Дні інформаційного суспільства-2015», організатор якої Національна академія державного управління при Президентові України.

Захід організовано за підтримки спільної програми Ради Європи і Європейського Союзу «Зміцнення інформаційного суспільства в Україні» (Офіс Ради Європи в Україні), «Google Україна», Українсько-турецького культурного центру «Сяйво».

Мета заходу: обговорити стан, проблеми та перспективи розвитку інформаційного суспільства на політичному, експертному та науковому рівні та виробити рекомендації щодо його прискореного розвитку в Україні.

У рамках конференції відбулися круглі столи на теми: «Державна політика в умовах інформаційної війни», «Сервісна держава: можливості та перспективи для України», «Права людини та інтернет».

Анонси

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!