Click to listen highlighted text!

Cемінар-практикум «Застосування інформаційних технологій в роботі системи електронної взаємодії органів виконавчої влади версія 2.0 обласними державними адміністраціями та центральними органами виконавчої влади»

Державне агентствоо з питань електронного урядування України
м. Київ, вул. Б. Ділова, 24
19 травня 2017 року
Директор архіву Ковтанюк Ю. С. разом з заступником начальника відділу взаємодії із державними органами та інформаційно-аналітичного забезпечення Укрдержархіву Денисенком О. В. взяли участь у семінар-практикумі «Застосування інформаційних технологій в роботі системи електронної взаємодії органів виконавчої влади версія 2.0 обласними державними адміністраціями та центральними органами виконавчої влади», що був організований Державним агентством з питань електронного урядування України та Державним підприємством «Державний центр інформаційних ресурсів України» для працівників обласних державних адміністрацій.

Денисенко О. В. виступив з доповіддю щодо особливостей організації роботи з електронними документами та їх підготовки до передавання на архівне зберігання.

Ковтанюк Ю. С. у своєму виступі розкрив деякі технічні аспекти цих процесів та відповів на запитання участників заходу.

 

Новина на сайті Державного агентствоа з питань електронного урядування України (дзеркало).

Анонси

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!