Cемінар-практикум «Застосування інформаційних технологій в роботі системи електронної взаємодії органів виконавчої влади версія 2.0 обласними державними адміністраціями та центральними органами виконавчої влади»

Державне агентствоо з питань електронного урядування України
м. Київ, вул. Б. Ділова, 24
19 травня 2017 року
Директор архіву Ковтанюк Ю. С. разом з заступником начальника відділу взаємодії із державними органами та інформаційно-аналітичного забезпечення Укрдержархіву Денисенком О. В. взяли участь у семінар-практикумі «Застосування інформаційних технологій в роботі системи електронної взаємодії органів виконавчої влади версія 2.0 обласними державними адміністраціями та центральними органами виконавчої влади», що був організований Державним агентством з питань електронного урядування України та Державним підприємством «Державний центр інформаційних ресурсів України» для працівників обласних державних адміністрацій.

Денисенко О. В. виступив з доповіддю щодо особливостей організації роботи з електронними документами та їх підготовки до передавання на архівне зберігання.

Ковтанюк Ю. С. у своєму виступі розкрив деякі технічні аспекти цих процесів та відповів на запитання участників заходу.

 

Новина на сайті Державного агентствоа з питань електронного урядування України (дзеркало).

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

3 квітня 2019 року

ЦДЕА України запрошує взяти участь у II  науково-практичному семінарі із міжнародною участю «Організація електронного документообігу в закладах освіти та органах державної влади», який відбудеться в Державному вищому навчальному закладі «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України за адресою: м.Київ, вул. Січових Стрільців, 52А.
Інформаційний лист.

4 квітня 2019 року

ЦДЕА України запрошує взяти участь у ІІ Міжнародному науково-практичному семінарі «Цифрові трансформації та інститути соціальної пам’яті», який  відбудеться на базі кафедри історії та документознавства Навчально-наукового гуманітарного інституту  Національного авіаційного університету. Місце проведення: м. Київ, пр. Космонавта Комарова, 1. Інформаційний лист. Заявка для участі (eng).

Виставки онлайн