Cемінар-практикум «Застосування інформаційних технологій в роботі системи електронної взаємодії органів виконавчої влади версія 2.0 обласними державними адміністраціями та центральними органами виконавчої влади»

Державне агентствоо з питань електронного урядування України
м. Київ, вул. Б. Ділова, 24
19 травня 2017 року
Директор архіву Ковтанюк Ю. С. разом з заступником начальника відділу взаємодії із державними органами та інформаційно-аналітичного забезпечення Укрдержархіву Денисенком О. В. взяли участь у семінар-практикумі «Застосування інформаційних технологій в роботі системи електронної взаємодії органів виконавчої влади версія 2.0 обласними державними адміністраціями та центральними органами виконавчої влади», що був організований Державним агентством з питань електронного урядування України та Державним підприємством «Державний центр інформаційних ресурсів України» для працівників обласних державних адміністрацій.

Денисенко О. В. виступив з доповіддю щодо особливостей організації роботи з електронними документами та їх підготовки до передавання на архівне зберігання.

Ковтанюк Ю. С. у своєму виступі розкрив деякі технічні аспекти цих процесів та відповів на запитання участників заходу.

 

Новина на сайті Державного агентствоа з питань електронного урядування України (дзеркало).

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

19-22 жовтня 2021 р.

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 р.

Виставки онлайн