Welcome to   Click to listen highlighted text! Welcome to

Новини ЦДЕА України

Начальник відділу забезпечення збереженості та обліку Центрального державного електронного архіву України А.О. Стеценко взяв участь в онлайн-семінарі «Електронний документообіг – ефективне управління документами в інтересах вашого бізнесу!», Який провела компанія “ІнтерТраст” (Росія, м. Іркутськ).
На семінарі презентували СЕД CompanyMedia 4.0, розглянули нові інтерфейс і інструменти в СЕД. У рамках семінару, було освітлено, як за допомогою СЕД CompanyMedia можна збільшити якість і швидкість бізнес-процесів підприємства будь-якої форми власності, а також підвищити продуктивність праці фахівців, більш ефективно використовувати робочий час, налагодити автоматичний контроль виконання доручень і завдань.

Анонси

12 травня 2021 року

В режимі онлайн відбудеться Четвертий щорічний  круглий стіл архівістів з міжнародною участю «Архівна наука й освіта у довгостроковій перспективі». Програма. Детальніше.

10-11 червня 2021 року

Відбудеться ІІІ Міжнародний круглий стіл «Інформатизація архівної справи: архівні інформаційні ресурси у динамічному розвитку цифрового середовища та задоволенні потреб користувачів» (до Міжнародного тижня архівів). Місце проведення: м. Харків, вул. Маршала Бажанова, 17, Харківський національний університет міського господарства імені О.М.Бекетова. Інформаційний лист.

19-22 жовтня 2021 року

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 року.

Всі анонси

Виставки онлайн

Click to listen highlighted text!