Новини ЦДЕА України

Начальник відділу забезпечення збереженості та обліку Центрального державного електронного архіву України А.О. Стеценко взяв участь в онлайн-семінарі «Електронний документообіг – ефективне управління документами в інтересах вашого бізнесу!», Який провела компанія “ІнтерТраст” (Росія, м. Іркутськ).
На семінарі презентували СЕД CompanyMedia 4.0, розглянули нові інтерфейс і інструменти в СЕД. У рамках семінару, було освітлено, як за допомогою СЕД CompanyMedia можна збільшити якість і швидкість бізнес-процесів підприємства будь-якої форми власності, а також підвищити продуктивність праці фахівців, більш ефективно використовувати робочий час, налагодити автоматичний контроль виконання доручень і завдань.

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

3 квітня 2019 року

ЦДЕА України запрошує взяти участь у II  науково-практичному семінарі із міжнародною участю «Організація електронного документообігу в закладах освіти та органах державної влади», який відбудеться в Державному вищому навчальному закладі «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України за адресою: м.Київ, вул. Січових Стрільців, 52А.
Інформаційний лист.

4 квітня 2019 року

ЦДЕА України запрошує взяти участь у ІІ Міжнародному науково-практичному семінарі «Цифрові трансформації та інститути соціальної пам’яті», який  відбудеться на базі кафедри історії та документознавства Навчально-наукового гуманітарного інституту  Національного авіаційного університету. Місце проведення: м. Київ, пр. Космонавта Комарова, 1. Інформаційний лист. Заявка для участі (eng).

Виставки онлайн