Новини у світі

Національне управління архівів і документації США (NARA) переходить від етапу створення до експлуатації системи “Архіву електронних документів”

Національне управління архівів і документації США (NARA) переходять до етапу експлуатації та технічної підтримки системи “Архіву електронних документів”. 30 вересня 2011 року закінчився перший етап розробки системи Архіву, який тривав 6 років. Основне призначення Архіву електронних документів це приймання на постійне зберігання електронних документів федерального уряду та забезпечення доступу до них.

На сьогоднійшній день етап розробки системи не повністю завершений, враховуючи численні “високопріоритетні виправлення”. За словами директора Національного архіву Лоуренса Брюєра (Laurence Brewer.) планується, що робота над виправленнями буде проведена у наступному році, але це буде залежати від фінансування.

Згідно докладу Брюєра, що прозвучав 4 жовтня 2011 року на засіданні дискусійної групи по Документації та Інформації у Вашингтонському представництві NARA, заходи технічної підтримки Архіву електронних документів будуть спрямовані на:

  • Покращення доступу до електронних документів через он-лайн доступ;
  • Підвищення гнучкості системи для публікації електронних даних;
  • Оптимізацію процесу передачі документів, підвищення його масштабованості, надійності і гнучкості;
  • Покращення пошуку документів для співробітників NARA;
  • Вдосконалення процесів зберігання та відновлення метаданих для всіх об’єктів та систем;
  • Розвиток та удосконалення архітектури NARA з метою підвищення масштабованості, надійності та економічної ефективності системи.

Деякі проблеми Національного архіву можуть залишитися невирішеними, тому що останній етап розробки був перерваний через перевитрати бюджету. У грудні 2010 року NARA прийняли рішення про завершення проекту 30 вересня 2011 року і закінчення контракту з компанією Lockheed Martin на етапі створення системи.

30 вересня 2011 року між Національним управлінням архівів і документації США та компанією IBM був укладений контракт на технічну підтримку системи Архіву електронних документів протягом наступних 10 років, на суму $ 240 млн.

www.fiercegovernment.com

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Виставки онлайн