Науково-практичний термінологічний семінар

м. Київ, 20 березня 2017 року
Директор архіву Ковтанюк Ю. С. взяв участь у науково-практичному термінологічному семінарі Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства (УНДІАСД), що відбувся на базі УНДІАСД у рамках виконання науково-дослідної роботи «Проведення наукового аналізу термінології діловодства та архівної справи з метою уточнення складу і змісту базових термінів, з урахуванням змін, що відбулися у нормативно-правовій базі галузі».
У семінарі взяли участь працівники УНДІАСД, Державної архівної служби України, центральних державних архівів, викладачі вищих навчальних закладів.

  

Метричні книги

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

26-28 листопада 2018 року

У 2018 році Міжнародна рада архівів відзначає Міжнародний день архівів під гаслом Щорічної конференції архівів (ALA-ICA) «Архіви: управління, пам’ять та спадщина». Місце проведення: м. Яунде, Камерун. Детальніше 

05 грудня 2018 року

Відбудуться дев’ятнадцяті джереловознавчі читання «Джерельний потенціал інформаційних ресурсів архівів», присвячені 100-річчю від дня народження професора Марка Варшавчика. Місце проведення: Київський національний університет імені Тараса Шевченка (м. Київ, вул. Володимирська, 60). Інформаційне повідомлення. Анкета.

Виставки онлайн