Новини ЦДЕА України

У Центральному державному електронному архіві України продовжилося обговорення планових тем «Порядок доступу державних архівів до електронних документів, що знаходяться на зберіганні у Центральному державному електронному архіві України» (керівник розробки – головний спеціаліст сектора використання інформації документів ЦДЕА України О. В. Загородній, співвиконавець – заступник директора ЦДАВО України О. Б. Берковська) та «Облік і описування електронних документів у центральних та місцевих архівах. Інструкція» (керівник розробки – начальник відділу забезпечення збереженості та обліку ЦДЕА України А. О. Стеценко, співвиконавець – заступник директора ЦДАВО України – головний зберігач фондів А. В. Обжелян) з урахуванням зауважень та пропозицій висловлених на попередніх нарадах. Окрім виконавців зазначених тем, у зустрічі взяв участь заступник директора ЦДЕА України Ю. С. Ковтанюк.

Учасники наради дійшли принципових домовленостей щодо автоматизації обліку електронних документів та створення довідкового апарату до них у Держархівах та ЦДЕА України. Прийняті рішення будуть враховані у проектах зазначених планових тем, а також у подальшому при розбудові архітектури інформаційної системи ЦДЕА України та системи взаємодії державних архівів та ЦДЕА України.

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

26 лютого 2020 року

ЦДЕА України запрошує взяти участь у відкритій зустрічі з українським мандрівником, науковцем, письменником, фондоутворювачем ЦДЕА України Валерієм Петущаком з нагоди його 80-річчя. Захід відбудеться о 14:00 в конференц-залі комплексу споруд центральних державних архівних установ України за адресою: м. Київ, вул. Солом’янська, 24. Прес-реліз.

Афіша

Виставки онлайн