Новини ЦДЕА України

Призначення Ковтанюка Юрія Славовичу на посаду директора Центрального державного електронного архіву України

22 квітня 2015 року  Перший заступник Голови Державної архівної служби України Кісіль Іван Миколайович привітав Ковтанюка Юрія Славовича з призначенням  на посаду директора Центрального державного електронного архіву України, згідно наказу Укрдержархіву № 129-к від 21 квітня 2015 року.

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

3 квітня 2019 року

ЦДЕА України запрошує взяти участь у II  науково-практичному семінарі із міжнародною участю «Організація електронного документообігу в закладах освіти та органах державної влади», який відбудеться в Державному вищому навчальному закладі «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України за адресою: м.Київ, вул. Січових Стрільців, 52А.
Інформаційний лист.

4 квітня 2019 року

ЦДЕА України запрошує взяти участь у ІІ Міжнародному науково-практичному семінарі «Цифрові трансформації та інститути соціальної пам’яті», який  відбудеться на базі кафедри історії та документознавства Навчально-наукового гуманітарного інституту  Національного авіаційного університету. Місце проведення: м. Київ, пр. Космонавта Комарова, 1. Інформаційний лист. Заявка для участі (eng).

Виставки онлайн