Новини у світі

Електронні держпослуги. Опитування громадян.

В опитуванні компанії Accenture більшість осіб використовують електронні державні послуги для стандартних операцій. При цьому половина учасників опитування хотіла б в майбутньому ще більше користуватися електронними каналами взаємодії з державними установами.

Компанія Accenture опитала більше 1400 осіб в онлайн-опитуванні. Це люди, що живуть в міських, приміських і сільських районах Австралії, Франції, Німеччини, Індії, Сінгапуру, Великобританії та Сполучених Штатів.

Результати опитування:

 • Близько 65% громадян у Великобританії отримують державні послуги через веб-сайти та портали, у Франції 64%, і в Німеччині 58%.
 • 66% респондентів бажають використовувати електронні повідомлення і 60% готові отримувати електронні попередження про надзвичайні ситуації по електронних каналах.
 • Тільки 35% вважають за краще пересилати платежі не по мережі, а по звичайній пошті і 58% підтримують електронні повідомлення.
 • Приблизно 50% готові користуватися для контакту з чиновниками соціальними мережами, а 52% – мобільними веб-сайтами та додатками.
 • Менше однієї третини не бачать жодних перешкод для користування електронними послугами, але така ж частка вважає найсерйознішою перешкодою для них небезпеку того, що в руках уряду опиниться занадто багато особистих даних.

  http://computerweekly.com

 • Метричні книги

  Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

  Анонси

  15 листопада 2018 року

  Відбудеться навчальний семінар для працівників ЦДЕА України з метою підвищення рівня володіння державною мовою. Місце проведення: м. Київ, вул. Солом’янська, 24, ЦДЕА України, кім. 126.

  12-16 листопада 2018 року

  Відбудеться стажування представників ЦДЕА України та Державного центру збереження документів НАФ за напрямами: електронний документ, оцифровка документів; реставрація архівних документів. Місце проведення: м. Варшава, Республіка Польща. Програма 1. Програма 2.

  26-28 листопада 2018 року

  У 2018 році Міжнародна рада архівів відзначає Міжнародний день архівів під гаслом Щорічної конференції архівів (ALA-ICA) «Архіви: управління, пам’ять та спадщина». Місце проведення: м. Яунде, Камерун. Детальніше 

  05 грудня 2018 року

  Відбудуться дев’ятнадцяті джереловознавчі читання «Джерельний потенціал інформаційних ресурсів архівів», присвячені 100-річчю від дня народження професора Марка Варшавчика. Місце проведення: Київський національний університет імені Тараса Шевченка (м. Київ, вул. Володимирська, 60). Інформаційне повідомлення. Анкета.

  Виставки онлайн