Click to listen highlighted text!

Новини у світі

Електронні держпослуги. Опитування громадян.

В опитуванні компанії Accenture більшість осіб використовують електронні державні послуги для стандартних операцій. При цьому половина учасників опитування хотіла б в майбутньому ще більше користуватися електронними каналами взаємодії з державними установами.

Компанія Accenture опитала більше 1400 осіб в онлайн-опитуванні. Це люди, що живуть в міських, приміських і сільських районах Австралії, Франції, Німеччини, Індії, Сінгапуру, Великобританії та Сполучених Штатів.

Результати опитування:

 • Близько 65% громадян у Великобританії отримують державні послуги через веб-сайти та портали, у Франції 64%, і в Німеччині 58%.
 • 66% респондентів бажають використовувати електронні повідомлення і 60% готові отримувати електронні попередження про надзвичайні ситуації по електронних каналах.
 • Тільки 35% вважають за краще пересилати платежі не по мережі, а по звичайній пошті і 58% підтримують електронні повідомлення.
 • Приблизно 50% готові користуватися для контакту з чиновниками соціальними мережами, а 52% – мобільними веб-сайтами та додатками.
 • Менше однієї третини не бачать жодних перешкод для користування електронними послугами, але така ж частка вважає найсерйознішою перешкодою для них небезпеку того, що в руках уряду опиниться занадто багато особистих даних.

  http://computerweekly.com

 • Анонси

  19-22 жовтня 2021 року

  Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 року.

  Жовтень 2025 року

  Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

  Всі анонси

  Виставки онлайн

  Клацніть для прослуховування виділеного тексту!