Новини ЦДЕА України

Згідно з наказом Голови Укрдержархіву від 22.06.2016 № 70  було проведено конкурс науково-методичних розробок і науково-інформаційних робіт Державної архівної служби України з архівознавства, документознавства, археографії у 2016 році.
Підсумки конкурсу було оголошено на засіданні Нормативно-методичної комісії Укрдержархіву 07 червня 2016 року.

Відповідно до рішення Нормативно-методичної комісії Укрдержархіву отримали:

I місце – Описування документів фондів особового походження діячів образотворчого мистецтва. Методичні рекомендації. Упорядник: Загорулько Р.О. (ЦДАМЛМ України)

II місце – Організація роботи з документами особового походження в електронній формі в Центральному державному електронному архіві України. Методичні рекомендації. Упорядник: Кручініна Т.Г.(ЦДЕА України)

III місце – Підготовка довідково-інформаційних видань за архівною науково-дослідною документацією (із фондів ЦДАНТА України). Методичні рекомендації. Упорядники: Балишев М.А., Алєксєєнко А.О. (ЦДАНТА України)

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

4-5 квітня 2019 року

ЦДЕА України запрошує взяти участь у ІІ Міжнародному науково-практичному семінарі «Цифрові трансформації та інститути соціальної пам’яті», який  відбудеться на базі кафедри історії та документознавства Навчально-наукового гуманітарного інституту  Національного авіаційного університету (м. Київ, пр. Космонавта Комарова, 1). Інформаційний лист. Заявка для участі (eng).

Виставки онлайн