Новини у світі

Президент Естонії доповів про впровадження транскордонних електронних послуг.

“Ми хочемо зробити електронні послуги транснаціональними разом із сусідніми державами”, заявив президент Томас Хендрік Ільвес в Гельсінкі на міжнародній конференції інформаційних технологій “SLUSH Startup Conference”, повідомляє прес – служба президента.

Глава держави відзначив, що транснаціональні правила і стандарти безпеки є необхідною умовою для співпраці між Європейськими країнами. На конференції президент Ільвес розповів про поточний стан проблем, загроз і можливостей в області ІТ, і презентував естонський електронний уряд, електронніх послуги і нові компанії.

Послугами естонського електронного уряду користуються майже на 100 % населення, здійснюється більшість банківських операцій у режимі онлайн, 97 % податкових декларацій подаються в електронному вигляді, ліки відпускаються в аптеках за цифровим рецепти. Естонці отримали більше ніж 140 мільйонів цифрових підписів.

Метричні книги

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

26-28 листопада 2018 року

У 2018 році Міжнародна рада архівів відзначає Міжнародний день архівів під гаслом Щорічної конференції архівів (ALA-ICA) «Архіви: управління, пам’ять та спадщина». Місце проведення: м. Яунде, Камерун. Детальніше 

05 грудня 2018 року

Відбудуться дев’ятнадцяті джереловознавчі читання «Джерельний потенціал інформаційних ресурсів архівів», присвячені 100-річчю від дня народження професора Марка Варшавчика. Місце проведення: Київський національний університет імені Тараса Шевченка (м. Київ, вул. Володимирська, 60). Інформаційне повідомлення. Анкета.

Виставки онлайн