Новини у світі

Президент Естонії доповів про впровадження транскордонних електронних послуг.

“Ми хочемо зробити електронні послуги транснаціональними разом із сусідніми державами”, заявив президент Томас Хендрік Ільвес в Гельсінкі на міжнародній конференції інформаційних технологій “SLUSH Startup Conference”, повідомляє прес – служба президента.

Глава держави відзначив, що транснаціональні правила і стандарти безпеки є необхідною умовою для співпраці між Європейськими країнами. На конференції президент Ільвес розповів про поточний стан проблем, загроз і можливостей в області ІТ, і презентував естонський електронний уряд, електронніх послуги і нові компанії.

Послугами естонського електронного уряду користуються майже на 100 % населення, здійснюється більшість банківських операцій у режимі онлайн, 97 % податкових декларацій подаються в електронному вигляді, ліки відпускаються в аптеках за цифровим рецепти. Естонці отримали більше ніж 140 мільйонів цифрових підписів.

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

4-5 квітня 2019 року

ЦДЕА України запрошує взяти участь у ІІ Міжнародному науково-практичному семінарі «Цифрові трансформації та інститути соціальної пам’яті», який  відбудеться на базі кафедри історії та документознавства Навчально-наукового гуманітарного інституту  Національного авіаційного університету (м. Київ, пр. Космонавта Комарова, 1). Інформаційний лист. Заявка для участі (eng).

Виставки онлайн