Новини у світі

У конкурсі “eGovernment Awards 2011” Ірландія продемонструвала досягнення державного сектору у наданні інноваційних послуг

23 березня 2011 було оголошено переможців конкурсу eGovernment Awards 2011 на церемонії, що відбулася в Дубліні.

Нагороди електронного уряду Ірландії є показником досягнень ірландських послуг електронного уряду та стандартів. Вони підвищують обізнаність і визнані новаторами, розробниками, передовими умами і експертами які вперше ввели зміни які полягають в тому, як ірландський уряд надає послуги для своїх громадян. Використовуються ірландським постачальником телекомунікацій спільно з фахівцями компанії електронного уряду та громадського сектору публікації.

Абсолютним переможцем була програма “Criminal Justice Interoperability” (CJIP), спільний проект “Courts Service” та Національної поліцейської служби, яка координує суд і дані в’язня між собою. Також програма (CJIP) отримала нагороду “Cross Agency eGovernment Award”.

Категорії переможці:

Перепис он-лайн у 1901 та 1911р., в категорії “Central eGovernment Award” – домашнє господарство повертається та були оцифровані додаткові документи для перепису Ірландії 1901 та 1911р., які знаходяться у розпорядженні Національного архіву Ірландії. У 32-х округах за 1901 та 1911р., на сайті доступний пошук по всім інформаційних категоріям.

“Westmeath County Council Online Services” в категорії “Local eGovernment Award” – Це локальний портал який забезпечує широкий спектр послуг таких як: обслуговування клієнтів, аварійні служби, освіта, фінанси, житло, планування, туризм, мистецтво і відпочинок, дороги, транспорт і водопостачання.

Управління дорожньої безпекою, дизайн веб-сайту і розробка проекту в категорії “State Body eGovernment Award” присвячена безпеці дорожнього руху є основною організацією відповідає за консультацію і оцінку безпеки дорожнього руху в Ірландії.

“Kildare Sports і Leisure Facilities Ltd” (K Leisure) в категорії “Accessible eGovernment Award” – “K Leisure” будівлі та паркінги розроблені відповідно до вимог, які визначені в положенні що охоплюює концепцію загального доступу.

“HSELanD.ie” в категорії “Education eGovernment Award” – “HSELanD.ie”, управління охорони здоров’я, он-лайн ресурс для навчання та розвитку. Містить он-лайн навчання, ресурсну базу, оцінки та інструменти планування для забезпечення та підтримки користувачів у поточній робочій ролі, а також особистого і професійного розвитку.

База даних географічних назв Ірландії, в категорії “Irish Language eGovernment Award” – це загальнодоступний веб-сайт який являє собою комплексну систему управління даними, архівних документів та географічних назв, досліджуваних Державою. База націлена на журналістів, перекладачів, студентів, вчителів, істориків і дослідників генеалогії.

“Dublin App” в категорії “Irish Language eGovernment Award”. “Dublin App” – це офіційний туристичний путівник у Дубліні який включає ряд інноваційних функцій та дозволяє туристам вивчити Дублін напередодні свого візиту з використанням унікального спрямованого пошуку щоб дізнатися що відбувається навколо, слухаючи аудіо історію по визначних пам’ятках використовуючи спеціальні запропоновані ваучери.

“Fair Deal” – електронні накази в категорії “Project Management eGovernment Award”. Реєстраційний центр підтримує службу електронної реєстрації, яка дозволить управлінню охорони здоров’я в електронному вигляді реєструвати накази створених за підтримки будинку престарілих.

“Think Beyond App” в категорії “Marketing eGovernment Award”. “Think Beyond App” дозволяє користувачам отримувати вільний доступ до рахунків за газ та електроенергію із смартфона; вносити поправки в налаштування газового лічильника у будь-який час; перевірити поточний баланс за газ і електроенергію; перевірити дату останнього виставленого рахунку, останню суму платежу і дату останньої оплати за газ чи електроенергію.

“Meet in ireland.com” в категорії “Promoting Ireland Overseas eGovernment Award”. “Зустріч в Ірландії” – це офіційний веб-сайт острова Ірландія який містить інформацію та ресурси з метою сприяння й підтримки та організації корпоративних заходів Ірландії. Крім того, він діє як портал щоб знайти готелі, центри, конференц-зали, професійних організаторів конференцій та компанії, основною спеціалізацією яких є професійна організація та розробка заходів різних рівнів складності.

“Single Discovery Interface Project” у категорії “Open Source eGovernment Award”. Національна бібліотека Ірландії – це он-лайн каталог з відкритим інтерфейсом, який дозволяє користувачам вести пошук по багатьом каталогами фондів включаючи оцифрований матеріал. Пошук матеріалу включає в себе: друковані колекції; рукописний каталог з 1990р.; та 34000 оцифрованих скляних зображень з бібліотеки ранніх фотографічних колекцій.

“Curriculum Planning Tool” в категорії “People’s Choice eGovernment Award”. Національна рада з навчальними програмами, інструмент планування який допомагає вчителям у пошуку цілей за змістом від початкової школи, по класах, темою, ключовим словом та друкувати їх у короткостроковий або довгостроковий план після натискання однієї кнопки.

www.epractice.eu

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Виставки онлайн