Новини у світі

Керівництво для обговорення питання про створення захищених електронних сховищ США

16 травня 2011 року Міжвідомча наукова робоча група при Національному архіві США (NARA) випустила публікацію під назвою “Створення захищених електронних сховищ: Керівництво для проведення обговорення на основі стандартної базової моделі ІСО відкритої архівної інформаційної системи (OAIS)” доступ за адресою: http://www.archives.gov/records-mgmt/toolkit/pdf/ID373.pdf

Керівництво містить ряд положеннь, що відносяться до кожного з шести ділових процесів, описаних у стандарті OAIS (приймання, архівного зберігання, управління даними, адміністрування, планування процесів, необхідних для забезпечення архівного зберігання та забезпечення доступу).

Керівництво розроблене у співпраці з групою архівістів, фахівців з управління документами і даними, вчених з федеральних органів влади. Керівництво допомагає керівникам ІТ-служб федеральних агентств, фахівцям у галузі ІТ, у визначені політики, процедур та процесів управління даними, забезпечення надійного зберігання електронних документів та наданні доступу до них.

blogs.archives.gov

Метричні книги

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

26-28 листопада 2018 року

У 2018 році Міжнародна рада архівів відзначає Міжнародний день архівів під гаслом Щорічної конференції архівів (ALA-ICA) «Архіви: управління, пам’ять та спадщина». Місце проведення: м. Яунде, Камерун. Детальніше 

05 грудня 2018 року

Відбудуться дев’ятнадцяті джереловознавчі читання «Джерельний потенціал інформаційних ресурсів архівів», присвячені 100-річчю від дня народження професора Марка Варшавчика. Місце проведення: Київський національний університет імені Тараса Шевченка (м. Київ, вул. Володимирська, 60). Інформаційне повідомлення. Анкета.

Виставки онлайн