Новини у світі

Керівництво для обговорення питання про створення захищених електронних сховищ США

16 травня 2011 року Міжвідомча наукова робоча група при Національному архіві США (NARA) випустила публікацію під назвою “Створення захищених електронних сховищ: Керівництво для проведення обговорення на основі стандартної базової моделі ІСО відкритої архівної інформаційної системи (OAIS)” доступ за адресою: http://www.archives.gov/records-mgmt/toolkit/pdf/ID373.pdf

Керівництво містить ряд положеннь, що відносяться до кожного з шести ділових процесів, описаних у стандарті OAIS (приймання, архівного зберігання, управління даними, адміністрування, планування процесів, необхідних для забезпечення архівного зберігання та забезпечення доступу).

Керівництво розроблене у співпраці з групою архівістів, фахівців з управління документами і даними, вчених з федеральних органів влади. Керівництво допомагає керівникам ІТ-служб федеральних агентств, фахівцям у галузі ІТ, у визначені політики, процедур та процесів управління даними, забезпечення надійного зберігання електронних документів та наданні доступу до них.

blogs.archives.gov

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

24 вересня 2020 р.

Європейська Комісія організує вебінар на тему eArchiving: Transform the way you preserve data (eArchiving: перетворіть спосіб збереження даних), на якому буде презентовано набір програмних інструментів Database Preservation Toolkit (DBPTK) від розробника @KEEPSOLUTIONS, призначений для зберігання реляційних баз даних у стандартному архівному форматі. Вебінар відбудеться у межах циклу семінарів, що проводить  Європейська Комісія на власному майданчику протягом 2020 року. Час проведення – 10:00-11:15. Реєстрація

19-22 жовтня 2021 р.

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 р.

Виставки онлайн