Новини у світі

Національне управління архівів і документації США відкриває Національний центр кадрової документації

Уряд відкриває Національний центр кадрової документації для державних службовців, це нове та сучасне приміщення в Сент-Луїсі, яке може зберігати 2 мільйони кубічних футів документації, включаючи більше 100 мільйонів військової документації. Центром керує Національне управління архівів і документації на чолі з Брайаном МакГроу (Bryan McGraw). Центр буде зберігати цінні паперові документи Національного архіву, які були створені, починаючи з 1800-р. до 20-е століття.

У Центрі також є окреме обладнання та приміщення для зберігання електронних документів. Звичайно, сьогодні перевагою є зберігання та управління кадрової документації в бітовій і байтовій формі. Однак, як вважає МакГроу “Папір в якійсь мірі дуже стабільний матеріал та має свої переваги, якщо його зберігати в сприятливих умовах”.

www.federalnewsradio.com

Метричні книги

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

26-28 листопада 2018 року

У 2018 році Міжнародна рада архівів відзначає Міжнародний день архівів під гаслом Щорічної конференції архівів (ALA-ICA) «Архіви: управління, пам’ять та спадщина». Місце проведення: м. Яунде, Камерун. Детальніше 

05 грудня 2018 року

Відбудуться дев’ятнадцяті джереловознавчі читання «Джерельний потенціал інформаційних ресурсів архівів», присвячені 100-річчю від дня народження професора Марка Варшавчика. Місце проведення: Київський національний університет імені Тараса Шевченка (м. Київ, вул. Володимирська, 60). Інформаційне повідомлення. Анкета.

Виставки онлайн