Новини у світі

Національне управління архівів і документації США відкриває Національний центр кадрової документації

Уряд відкриває Національний центр кадрової документації для державних службовців, це нове та сучасне приміщення в Сент-Луїсі, яке може зберігати 2 мільйони кубічних футів документації, включаючи більше 100 мільйонів військової документації. Центром керує Національне управління архівів і документації на чолі з Брайаном МакГроу (Bryan McGraw). Центр буде зберігати цінні паперові документи Національного архіву, які були створені, починаючи з 1800-р. до 20-е століття.

У Центрі також є окреме обладнання та приміщення для зберігання електронних документів. Звичайно, сьогодні перевагою є зберігання та управління кадрової документації в бітовій і байтовій формі. Однак, як вважає МакГроу “Папір в якійсь мірі дуже стабільний матеріал та має свої переваги, якщо його зберігати в сприятливих умовах”.

www.federalnewsradio.com

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

3 квітня 2019 року

ЦДЕА України запрошує взяти участь у II  науково-практичному семінарі із міжнародною участю «Організація електронного документообігу в закладах освіти та органах державної влади», який відбудеться в Державному вищому навчальному закладі «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України за адресою: м.Київ, вул. Січових Стрільців, 52А.
Інформаційний лист.

4 квітня 2019 року

ЦДЕА України запрошує взяти участь у ІІ Міжнародному науково-практичному семінарі «Цифрові трансформації та інститути соціальної пам’яті», який  відбудеться на базі кафедри історії та документознавства Навчально-наукового гуманітарного інституту  Національного авіаційного університету. Місце проведення: м. Київ, пр. Космонавта Комарова, 1. Інформаційний лист. Заявка для участі (eng).

Виставки онлайн