Новини у світі

Національне управління архівів і документації США відкриває Національний центр кадрової документації

Уряд відкриває Національний центр кадрової документації для державних службовців, це нове та сучасне приміщення в Сент-Луїсі, яке може зберігати 2 мільйони кубічних футів документації, включаючи більше 100 мільйонів військової документації. Центром керує Національне управління архівів і документації на чолі з Брайаном МакГроу (Bryan McGraw). Центр буде зберігати цінні паперові документи Національного архіву, які були створені, починаючи з 1800-р. до 20-е століття.

У Центрі також є окреме обладнання та приміщення для зберігання електронних документів. Звичайно, сьогодні перевагою є зберігання та управління кадрової документації в бітовій і байтовій формі. Однак, як вважає МакГроу “Папір в якійсь мірі дуже стабільний матеріал та має свої переваги, якщо його зберігати в сприятливих умовах”.

www.federalnewsradio.com

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

19-22 жовтня 2021 р.

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 р.

Виставки онлайн