Новини ЦДЕА України


Відбулося засідання Нормативно-методичної комісії Укрдержархіву, на якому було схвалено нормативно-методичну розробку ЦДЕА України «Облік електронних документів Національного архівного фонду. Інструкція» (розробник: Стеценко А.О.)

Разом з тим, на засіданні Нормативно-методичної комісії Укрдержархіву були підведені підсумки конкурсу науково-методичних і науково-інформаційних робіт Державної архівної служби України з архівознавства, документознавства, археографії.

Відповідно до рішення Нормативно-методичної комісії Укрдержархіву почесне перше місце отримала нормативно-методична розробка ЦДЕА України: «Доступ державних архівів до електронних документів, що знаходяться на зберіганні у Центральному державному електронному архіві України» Методичні рекомендації (розробник: Загородній О.В.)

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

4-5 квітня 2019 року

ЦДЕА України запрошує взяти участь у ІІ Міжнародному науково-практичному семінарі «Цифрові трансформації та інститути соціальної пам’яті», який  відбудеться на базі кафедри історії та документознавства Навчально-наукового гуманітарного інституту  Національного авіаційного університету (м. Київ, пр. Космонавта Комарова, 1). Інформаційний лист. Заявка для участі (eng).

Виставки онлайн