Click to listen highlighted text!

Новини ЦДЕА України


Відбулося засідання Нормативно-методичної комісії Укрдержархіву, на якому було схвалено нормативно-методичну розробку ЦДЕА України «Облік електронних документів Національного архівного фонду. Інструкція» (розробник: Стеценко А.О.)

Разом з тим, на засіданні Нормативно-методичної комісії Укрдержархіву були підведені підсумки конкурсу науково-методичних і науково-інформаційних робіт Державної архівної служби України з архівознавства, документознавства, археографії.

Відповідно до рішення Нормативно-методичної комісії Укрдержархіву почесне перше місце отримала нормативно-методична розробка ЦДЕА України: «Доступ державних архівів до електронних документів, що знаходяться на зберіганні у Центральному державному електронному архіві України» Методичні рекомендації (розробник: Загородній О.В.)

Анонси

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!