Новини ЦДЕА України


Відбулося засідання Нормативно-методичної комісії Укрдержархіву, на якому було схвалено нормативно-методичну розробку ЦДЕА України «Облік електронних документів Національного архівного фонду. Інструкція» (розробник: Стеценко А.О.)

Разом з тим, на засіданні Нормативно-методичної комісії Укрдержархіву були підведені підсумки конкурсу науково-методичних і науково-інформаційних робіт Державної архівної служби України з архівознавства, документознавства, археографії.

Відповідно до рішення Нормативно-методичної комісії Укрдержархіву почесне перше місце отримала нормативно-методична розробка ЦДЕА України: «Доступ державних архівів до електронних документів, що знаходяться на зберіганні у Центральному державному електронному архіві України» Методичні рекомендації (розробник: Загородній О.В.)

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

19-22 жовтня 2021 р.

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 р.

Виставки онлайн