Новини у світі

Шотландський уряд запускає сервіс відкритих даних

Пакет ресурсів, був розроблений за участю працівників з державного сектора Шотландії та призначений для допомоги державним органам в розробці та впровадженні власного сервісу відкритих даних.

Уряд Шотландії розробив стратегію відкритих даних в минулому році для всіх державних органів. Відомості повинні бути доступні в мережі Інтернет з відкритою ліцензією, в машиночитаному форматі в 2017 році.

В стратегії відкритих даних пояснюється, що всі організації повинні планувати публікацію даних в мережі Інтернет до кінця року.

Відкрити дані відносяться до інформації державного сектора, яка доступна безкоштовно і знаходиться в вільному доступі для використання.

“Сервіс відкритих даних, доступний для громадськості допомагає реалізувати весь потенціал даних і створює безліч переваг, у тому числі: підвищення прозорості та демократичної підзвітності; більш активну участь громадськості; підвищення ефективності та результативності державних послуг; інновації та економічне зростання”.

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

24 вересня 2020 р.

Європейська Комісія організує вебінар на тему eArchiving: Transform the way you preserve data (eArchiving: перетворіть спосіб збереження даних), на якому буде презентовано набір програмних інструментів Database Preservation Toolkit (DBPTK) від розробника @KEEPSOLUTIONS, призначений для зберігання реляційних баз даних у стандартному архівному форматі. Вебінар відбудеться у межах циклу семінарів, що проводить  Європейська Комісія на власному майданчику протягом 2020 року. Час проведення – 10:00-11:15. Реєстрація

19-22 жовтня 2021 р.

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 р.

Виставки онлайн