Новини у світі

Шотландський уряд запускає сервіс відкритих даних

Пакет ресурсів, був розроблений за участю працівників з державного сектора Шотландії та призначений для допомоги державним органам в розробці та впровадженні власного сервісу відкритих даних.

Уряд Шотландії розробив стратегію відкритих даних в минулому році для всіх державних органів. Відомості повинні бути доступні в мережі Інтернет з відкритою ліцензією, в машиночитаному форматі в 2017 році.

В стратегії відкритих даних пояснюється, що всі організації повинні планувати публікацію даних в мережі Інтернет до кінця року.

Відкрити дані відносяться до інформації державного сектора, яка доступна безкоштовно і знаходиться в вільному доступі для використання.

“Сервіс відкритих даних, доступний для громадськості допомагає реалізувати весь потенціал даних і створює безліч переваг, у тому числі: підвищення прозорості та демократичної підзвітності; більш активну участь громадськості; підвищення ефективності та результативності державних послуг; інновації та економічне зростання”.

Метричні книги

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

26-28 листопада 2018 року

У 2018 році Міжнародна рада архівів відзначає Міжнародний день архівів під гаслом Щорічної конференції архівів (ALA-ICA) «Архіви: управління, пам’ять та спадщина». Місце проведення: м. Яунде, Камерун. Детальніше 

05 грудня 2018 року

Відбудуться дев’ятнадцяті джереловознавчі читання «Джерельний потенціал інформаційних ресурсів архівів», присвячені 100-річчю від дня народження професора Марка Варшавчика. Місце проведення: Київський національний університет імені Тараса Шевченка (м. Київ, вул. Володимирська, 60). Інформаційне повідомлення. Анкета.

Виставки онлайн