Новини у світі

Шотландський уряд запускає сервіс відкритих даних

Пакет ресурсів, був розроблений за участю працівників з державного сектора Шотландії та призначений для допомоги державним органам в розробці та впровадженні власного сервісу відкритих даних.

Уряд Шотландії розробив стратегію відкритих даних в минулому році для всіх державних органів. Відомості повинні бути доступні в мережі Інтернет з відкритою ліцензією, в машиночитаному форматі в 2017 році.

В стратегії відкритих даних пояснюється, що всі організації повинні планувати публікацію даних в мережі Інтернет до кінця року.

Відкрити дані відносяться до інформації державного сектора, яка доступна безкоштовно і знаходиться в вільному доступі для використання.

“Сервіс відкритих даних, доступний для громадськості допомагає реалізувати весь потенціал даних і створює безліч переваг, у тому числі: підвищення прозорості та демократичної підзвітності; більш активну участь громадськості; підвищення ефективності та результативності державних послуг; інновації та економічне зростання”.

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

4-5 квітня 2019 року

ЦДЕА України запрошує взяти участь у ІІ Міжнародному науково-практичному семінарі «Цифрові трансформації та інститути соціальної пам’яті», який  відбудеться на базі кафедри історії та документознавства Навчально-наукового гуманітарного інституту  Національного авіаційного університету. Місце проведення: м. Київ, пр. Космонавта Комарова, 1. Інформаційний лист. Заявка для участі (eng).

Виставки онлайн