Click to listen highlighted text!

Урочиста церемонія відкриття виставки фото, архівних документів та матеріалів
«На вічному шляху до Тараса (1814-1861)»

З нагоди святкування 200-річчя від дня народження Великого сина українського народу, геніального поета, художника, та громадського діяча Тараса Шевченка, Державною архівною службою України підготовлено виставку фото, архівних документів та матеріалів «На вічному шляху до Тараса (1814-1861)».

Урочиста церемонія відкриття відбулася 27 лютого 2014 року у приміщенні Центрального державного архіву-музею літератури та мистецтва України (вул. Володимирська, 22 а, 2 поверх, м. Київ).

Вперше в архівній практиці Україні унікальні архівні документи презентувалися на сенсорному екрані (за сприяння мецената О. Шереметьєва). Інтерактивний режим перегляду містить функцію максимального наближення та гортання сторінок творів, що дозволяє користувачам маніпулювати віртуальними архівними документами про життя та творчість великого Кобзаря.

Програму для сенсорних підготовлено фахівцями Центрального державного електронного архіву України.

Анонси

23-24 вересня 2021 року

В режимі онлайн відбудеться 6-а Міжнародна наукова конференція «Архівознавство, джерелознавство – тенденції та виклики», організатором якої є Національний архів  Грузії. Реєстраційна форма. Детальніше.

5-7 жовтня 2021 року

Відбудеться Міжнародна наукова конференція «Бібліотека. Наука. Комунікація. Від управління ресурсами – до управління знаннями”. Місце проведення:  м. Київ, Голосіївський пр., буд. 3, Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського. Інформаційний лист.

19-22 жовтня 2021 року

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 року.

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!