Урочиста церемонія відкриття виставки фото, архівних документів та матеріалів
«На вічному шляху до Тараса (1814-1861)»

З нагоди святкування 200-річчя від дня народження Великого сина українського народу, геніального поета, художника, та громадського діяча Тараса Шевченка, Державною архівною службою України підготовлено виставку фото, архівних документів та матеріалів «На вічному шляху до Тараса (1814-1861)».

Урочиста церемонія відкриття відбулася 27 лютого 2014 року у приміщенні Центрального державного архіву-музею літератури та мистецтва України (вул. Володимирська, 22 а, 2 поверх, м. Київ).

Вперше в архівній практиці Україні унікальні архівні документи презентувалися на сенсорному екрані (за сприяння мецената О. Шереметьєва). Інтерактивний режим перегляду містить функцію максимального наближення та гортання сторінок творів, що дозволяє користувачам маніпулювати віртуальними архівними документами про життя та творчість великого Кобзаря.

Програму для сенсорних підготовлено фахівцями Центрального державного електронного архіву України.

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

19-22 жовтня 2021 р.

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 р.

Виставки онлайн