Урочиста церемонія відкриття виставки фото, архівних документів та матеріалів
«На вічному шляху до Тараса (1814-1861)»

З нагоди святкування 200-річчя від дня народження Великого сина українського народу, геніального поета, художника, та громадського діяча Тараса Шевченка, Державною архівною службою України підготовлено виставку фото, архівних документів та матеріалів «На вічному шляху до Тараса (1814-1861)».

Урочиста церемонія відкриття відбулася 27 лютого 2014 року у приміщенні Центрального державного архіву-музею літератури та мистецтва України (вул. Володимирська, 22 а, 2 поверх, м. Київ).

Вперше в архівній практиці Україні унікальні архівні документи презентувалися на сенсорному екрані (за сприяння мецената О. Шереметьєва). Інтерактивний режим перегляду містить функцію максимального наближення та гортання сторінок творів, що дозволяє користувачам маніпулювати віртуальними архівними документами про життя та творчість великого Кобзаря.

Програму для сенсорних підготовлено фахівцями Центрального державного електронного архіву України.

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

4-5 квітня 2019 року

ЦДЕА України запрошує взяти участь у ІІ Міжнародному науково-практичному семінарі «Цифрові трансформації та інститути соціальної пам’яті», який  відбудеться на базі кафедри історії та документознавства Навчально-наукового гуманітарного інституту  Національного авіаційного університету (м. Київ, пр. Космонавта Комарова, 1). Інформаційний лист. Заявка для участі (eng).

Виставки онлайн