Click to listen highlighted text!

Новини у світі

Національний архів Великобританії нагороджений “Queen’s Award for Enterprise”

Національний архів отримав нагороду Queen’s Award for Enterprise (Королівська нагорода за підприємливість), що вручається промисловим підприємствам в категорії світової торгівлі, інновацій або життєстійкому розвитку.

Нагорода була дана Національному архіву і технологічному консалтингу Tessella після того як вони спільно розробили системи зберігання цифрової інформації.

The Safety Deposit Box (SDB) дозволяє цифровій інформації зберігатися протягом тривалого періоду часу, незалежно від змін у технології була продана в інші країни.

Програма SDB вже продається в країнах по всьому світу і Національний архів за кожен продаж отримує ліцензійний збір.

Олівер Морлі, генеральний директор Національного архіву, сказав: “Зберігання електронних документів є однією з найважливіших завдань архіву у двадцять першому столітті. На відміну від паперових документів, які можуть зберігатися протягом сотень років у сприятливих умовах, електронні документи є надзвичайно вразливими до зміни технології “.

Кевін Гелл, керівник Tessella сказав, “Отримання Queen’s Award, спільно з нашим клієнтом Національним архівом є фантастичним досягненням і демонструє силу співпраці між Британською промисловістю та Британським урядом”.

www.computerweekly.com

Анонси

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!