Новини у світі

Національний архів Великобританії нагороджений “Queen’s Award for Enterprise”

Національний архів отримав нагороду Queen’s Award for Enterprise (Королівська нагорода за підприємливість), що вручається промисловим підприємствам в категорії світової торгівлі, інновацій або життєстійкому розвитку.

Нагорода була дана Національному архіву і технологічному консалтингу Tessella після того як вони спільно розробили системи зберігання цифрової інформації.

The Safety Deposit Box (SDB) дозволяє цифровій інформації зберігатися протягом тривалого періоду часу, незалежно від змін у технології була продана в інші країни.

Програма SDB вже продається в країнах по всьому світу і Національний архів за кожен продаж отримує ліцензійний збір.

Олівер Морлі, генеральний директор Національного архіву, сказав: “Зберігання електронних документів є однією з найважливіших завдань архіву у двадцять першому столітті. На відміну від паперових документів, які можуть зберігатися протягом сотень років у сприятливих умовах, електронні документи є надзвичайно вразливими до зміни технології “.

Кевін Гелл, керівник Tessella сказав, “Отримання Queen’s Award, спільно з нашим клієнтом Національним архівом є фантастичним досягненням і демонструє силу співпраці між Британською промисловістю та Британським урядом”.

www.computerweekly.com

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

3 квітня 2019 року

ЦДЕА України запрошує взяти участь у II  науково-практичному семінарі із міжнародною участю «Організація електронного документообігу в закладах освіти та органах державної влади», який відбудеться в Державному вищому навчальному закладі «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України за адресою: м.Київ, вул. Січових Стрільців, 52А.
Інформаційний лист.

4 квітня 2019 року

ЦДЕА України запрошує взяти участь у ІІ Міжнародному науково-практичному семінарі «Цифрові трансформації та інститути соціальної пам’яті», який  відбудеться на базі кафедри історії та документознавства Навчально-наукового гуманітарного інституту  Національного авіаційного університету. Місце проведення: м. Київ, пр. Космонавта Комарова, 1. Інформаційний лист. Заявка для участі (eng).

Виставки онлайн