Новини ЦДЕА України

Заступник директора Центрального державного електронного архіву України Ю.С. Ковтанюк взяв участь у розширеному засіданні науково-технічної ради Національної програми інформатизації з обговорення проекту «Стратегії розвитку інформаційного суспільства в Україні» на виконання доручення Прем’єр-міністра України від 18 липня 2012 р. № 1/03-1-386 з метою забезпечення виконання доручення Президента України від 3 липня 2012 р. № 1-1/1759 щодо забезпечення впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у всіх сферах суспільного життя, реалізації в Україні ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» щодо розбудови електронного урядування.

Засідання відбулося у приміщені Клубу Кабінету Міністрів України. Також у засіданні взяли участь представники Укрдержархіву: заступник Голови О. В. Музичук, заступник директора департаменту – начальник відділу нормативно-методичного забезпечення діловодства О.В. Денисенко та начальник відділу інформаційних технологій Ю.І. Забенько.

Проект Стратегії розроблений робочою групою у складі: Семиноженко В.П. – Голова, Архипська О.І., Гриб В.В., Гуляєв К.Д., Довгий С.О., Дробик О.В., Жиляєв І.Б., Згуровський М.З., Клепець Е.Л., Кривонос Ю.Г., Окнов В.А., Олійник Т.І., Пєтухов І.М., Плескач В.Л., Попова Т.В., Семенченко А.І., Сергієнко І.В., Черняк О.І.

За результатами роботи засідання науково-технічної ради Національної програми інформатизації було вирішено підтримати представлений проект «Стратегії розвитку інформаційного суспільства в Україні», а всі зауваження та пропозиції надати у письмовій формі робочій групі до 30 липня 2012 р. на електронну пошту: aoi@dknii.gov.ua за формою.

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Виставки онлайн