Новини у світі

Відень покращує доступ до адміністративних даних

Відень працює над стратегією для поліпшення доступу до адміністративних даних для громадян і підприємств.

Йоганн Мітеіз (Johann Mittheisz), директор з інформаційних технологій та провідний розробник відкритої стратегії електронного уряду.

В даний час Відень має близько 600 сторінок ресурсів електронного уряду для обміну інформацією між органами влади та електронними сервісами. Наприклад, існує більше 180 онлайн способів подати заяву, а також міська карта яка має більше 120 рівнів. Рівні являють собою об’єкти, такі як аптеки, дитячі сади і вулиці з одностороннім рухом. Відкриті державні ресурси в даний час постійно розширюються та доступні на сайті www.wien.gv.at/.

Міжнародний і національний досвід, також приймається до уваги. У 2010 році Відень з його всеоб’ємною ініціативою електронного уряду сприяв Австрії отримати в черговий раз номінацію європейського лідера у сфері електронного уряду.

www.epractice.eu

Метричні книги

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

26-28 листопада 2018 року

У 2018 році Міжнародна рада архівів відзначає Міжнародний день архівів під гаслом Щорічної конференції архівів (ALA-ICA) «Архіви: управління, пам’ять та спадщина». Місце проведення: м. Яунде, Камерун. Детальніше 

05 грудня 2018 року

Відбудуться дев’ятнадцяті джереловознавчі читання «Джерельний потенціал інформаційних ресурсів архівів», присвячені 100-річчю від дня народження професора Марка Варшавчика. Місце проведення: Київський національний університет імені Тараса Шевченка (м. Київ, вул. Володимирська, 60). Інформаційне повідомлення. Анкета.

6 грудня 2018 року

Відбудеться відкрита дискусія на тему: «Проблемні питання дотримання авторських та суміжних прав у діяльності державних архівів».
Місце проведення: конференц-зал ЦДАМЛМ України (м. Київ, вул. Володимирська, 22А).
Початок об 11.00.
Анкета учасникаДетальніше

Виставки онлайн