Click to listen highlighted text!

Новини у світі

Відень покращує доступ до адміністративних даних

Відень працює над стратегією для поліпшення доступу до адміністративних даних для громадян і підприємств.

Йоганн Мітеіз (Johann Mittheisz), директор з інформаційних технологій та провідний розробник відкритої стратегії електронного уряду.

В даний час Відень має близько 600 сторінок ресурсів електронного уряду для обміну інформацією між органами влади та електронними сервісами. Наприклад, існує більше 180 онлайн способів подати заяву, а також міська карта яка має більше 120 рівнів. Рівні являють собою об’єкти, такі як аптеки, дитячі сади і вулиці з одностороннім рухом. Відкриті державні ресурси в даний час постійно розширюються та доступні на сайті www.wien.gv.at/.

Міжнародний і національний досвід, також приймається до уваги. У 2010 році Відень з його всеоб’ємною ініціативою електронного уряду сприяв Австрії отримати в черговий раз номінацію європейського лідера у сфері електронного уряду.

www.epractice.eu

Анонси

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!