Новини у світі

Відень покращує доступ до адміністративних даних

Відень працює над стратегією для поліпшення доступу до адміністративних даних для громадян і підприємств.

Йоганн Мітеіз (Johann Mittheisz), директор з інформаційних технологій та провідний розробник відкритої стратегії електронного уряду.

В даний час Відень має близько 600 сторінок ресурсів електронного уряду для обміну інформацією між органами влади та електронними сервісами. Наприклад, існує більше 180 онлайн способів подати заяву, а також міська карта яка має більше 120 рівнів. Рівні являють собою об’єкти, такі як аптеки, дитячі сади і вулиці з одностороннім рухом. Відкриті державні ресурси в даний час постійно розширюються та доступні на сайті www.wien.gv.at/.

Міжнародний і національний досвід, також приймається до уваги. У 2010 році Відень з його всеоб’ємною ініціативою електронного уряду сприяв Австрії отримати в черговий раз номінацію європейського лідера у сфері електронного уряду.

www.epractice.eu

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

4-5 квітня 2019 року

ЦДЕА України запрошує взяти участь у ІІ Міжнародному науково-практичному семінарі «Цифрові трансформації та інститути соціальної пам’яті», який  відбудеться на базі кафедри історії та документознавства Навчально-наукового гуманітарного інституту  Національного авіаційного університету (м. Київ, пр. Космонавта Комарова, 1). Інформаційний лист. Заявка для участі (eng).

Виставки онлайн