Click to listen highlighted text!

Новини у світі

Відень покращує доступ до адміністративних даних

Відень працює над стратегією для поліпшення доступу до адміністративних даних для громадян і підприємств.

Йоганн Мітеіз (Johann Mittheisz), директор з інформаційних технологій та провідний розробник відкритої стратегії електронного уряду.

В даний час Відень має близько 600 сторінок ресурсів електронного уряду для обміну інформацією між органами влади та електронними сервісами. Наприклад, існує більше 180 онлайн способів подати заяву, а також міська карта яка має більше 120 рівнів. Рівні являють собою об’єкти, такі як аптеки, дитячі сади і вулиці з одностороннім рухом. Відкриті державні ресурси в даний час постійно розширюються та доступні на сайті www.wien.gv.at/.

Міжнародний і національний досвід, також приймається до уваги. У 2010 році Відень з його всеоб’ємною ініціативою електронного уряду сприяв Австрії отримати в черговий раз номінацію європейського лідера у сфері електронного уряду.

www.epractice.eu

Анонси

23-24 вересня 2021 року

В режимі онлайн відбудеться 6-а Міжнародна наукова конференція «Архівознавство, джерелознавство – тенденції та виклики», організатором якої є Національний архів  Грузії. Реєстраційна форма. Детальніше.

5-7 жовтня 2021 року

Відбудеться Міжнародна наукова конференція «Бібліотека. Наука. Комунікація. Від управління ресурсами – до управління знаннями”. Місце проведення:  м. Київ, Голосіївський пр., буд. 3, Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського. Інформаційний лист.

19-22 жовтня 2021 року

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 року.

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!