Новини у світі

Державний архів Великобританії займеться архівуванням веб-сайтів органів місцевого самоврядування

Державний веб-архів Великобританії у співпраці з органами місцевого самоврядування працює над пілотним проектом веб-архівування, який допоможе зберегти важливу інформацію для майбутніх поколінь.

В даний час Державний архів у партнерстві з Фондом інтернет-пам’яті “Internet Memory Foundation” (IMF) архівує сайти центрального уряду, але сфера його компетенції не поширюється на все місцеве самоврядування.

Проект веб-архівування буде запущено в сімох архівах місцевого самоврядування, охоплюючи більше 20 органів місцевого самоврядування. Персонал навчать тому, як створювати веб-архів для свого регіону, а також забезпечать безкоштовною підтримкою Національного архіву та Фонду інтернет-пам’яті (IMF) протягом усього проектного терміну.

www.nationalarchives.gov.uk

Метричні книги

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

26-28 листопада 2018 року

У 2018 році Міжнародна рада архівів відзначає Міжнародний день архівів під гаслом Щорічної конференції архівів (ALA-ICA) «Архіви: управління, пам’ять та спадщина». Місце проведення: м. Яунде, Камерун. Детальніше 

05 грудня 2018 року

Відбудуться дев’ятнадцяті джереловознавчі читання «Джерельний потенціал інформаційних ресурсів архівів», присвячені 100-річчю від дня народження професора Марка Варшавчика. Місце проведення: Київський національний університет імені Тараса Шевченка (м. Київ, вул. Володимирська, 60). Інформаційне повідомлення. Анкета.

Виставки онлайн