Новини у світі

Державний архів Великобританії займеться архівуванням веб-сайтів органів місцевого самоврядування

Державний веб-архів Великобританії у співпраці з органами місцевого самоврядування працює над пілотним проектом веб-архівування, який допоможе зберегти важливу інформацію для майбутніх поколінь.

В даний час Державний архів у партнерстві з Фондом інтернет-пам’яті “Internet Memory Foundation” (IMF) архівує сайти центрального уряду, але сфера його компетенції не поширюється на все місцеве самоврядування.

Проект веб-архівування буде запущено в сімох архівах місцевого самоврядування, охоплюючи більше 20 органів місцевого самоврядування. Персонал навчать тому, як створювати веб-архів для свого регіону, а також забезпечать безкоштовною підтримкою Національного архіву та Фонду інтернет-пам’яті (IMF) протягом усього проектного терміну.

www.nationalarchives.gov.uk

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

4-5 квітня 2019 року

ЦДЕА України запрошує взяти участь у ІІ Міжнародному науково-практичному семінарі «Цифрові трансформації та інститути соціальної пам’яті», який  відбудеться на базі кафедри історії та документознавства Навчально-наукового гуманітарного інституту  Національного авіаційного університету (м. Київ, пр. Космонавта Комарова, 1). Інформаційний лист. Заявка для участі (eng).

Виставки онлайн