Новини ЦДЕА України

За результатами роботи конференції було ухвалено Рішення. У документі зазначено необхідність консолідації зусиль всіх заінтересованих суб’єктів при вирішенні завдань укріплення міжнародного співробітництва в галузі забезпечення безпеки інформації, нормативно-правового, методичного та метрологічного забезпечення захисту інформації, розробки та удосконалення державних стандартів, а також впровадження міжнародних стандартів у галузі захисту інформації, підготовки висококваліфікованих кадрів.

На жаль, питання захисту інформації при довгостроковому архівному зберіганні електронних документів не піднімалися учасниками конференції.

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

4-5 квітня 2019 року

ЦДЕА України запрошує взяти участь у ІІ Міжнародному науково-практичному семінарі «Цифрові трансформації та інститути соціальної пам’яті», який  відбудеться на базі кафедри історії та документознавства Навчально-наукового гуманітарного інституту  Національного авіаційного університету (м. Київ, пр. Космонавта Комарова, 1). Інформаційний лист. Заявка для участі (eng).

Виставки онлайн