Click to listen highlighted text!

Зустріч Голови Державної архівної служби Баранової Т.І.

з грузинською делегацією, що відвідали Укрдержархів,

на чолі з Міністром юстиції Грузії Теа Цулукіані

В Укрдержархіві перебувала грузинська делегація на чолі з Теа Цулукіані, Міністром юстиції Грузії. Учасники обговорили питання активізації співробітництва між архівними службами України та Грузії у рамках Угоди про співробітництво між Державним комітетом архівів України та Архівним державним департаментом Грузії від 22 лютого 2001 року та Меморандуму про співробітництво між Державним комітетом архівів України та Національним архівом Грузії від 21 травня 2010 року; досвід грузинських колег з впровадження електронного документообігу та електронного архівування, надання послуг населенню в режимі “єдиного вікна”; реформи в архівній галузі, пріоритетні напрямки розвитку архівів; відкритість архівів для населення, платні послуги.

Грузинську делегацію також представляли: Гочі Лордкіпанідзе, заступник Міністра юстиції Грузії, Міхеїл Сарджвеладзе, заступник Міністра юстиції Грузії, Олександр Табатадзе, заступник Міністра юстиції Грузії, Папуна Угрехелідзе, Голова ЮОЗП Національного агентства публічного реєстру, Георгій Табідзе, директор ЮОЗП Дому юстиції, Натіа Чірікашвілі, начальник Адміністративного департаменту Міністерства юстиції Грузії, Маріам Схіладзе, начальник Департаменту зі зв’язків із громадськістю та преси Міністерства юстиції Грузії, Георгій Закарашвілі, Надзвичайний та Повноважний Радник-Посланник Посольства Грузії та Постійний Представник Грузії в ОДЕР-ГУАМ, Тенгій Ебралідзе, радник Департаменту зі зв’язків із громадськістю та преси Міністерства юстиції (оператор).

Від української сторони участь у зустрічі взяли директори департаментов Укрдержархіву Тетяна Прись та Світлана Сельченкова, начальник відділу міжнародного співробітництва Укрдержархіву Юлія Прилепішева, директори ЦДАВО Наталія Маковська, ЦДІА, Ольга Музичук, ЦДКФФА Галина Божук, ЦДЕА Юрій Ковтанюк.

Анонси

19-22 жовтня 2021 року

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 року.

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!