Новини у світі

Національні архіви Великобританії розширили базу даних для ідентифікації форматів DROID

Національні архіви Великобританії в черговий раз розширили базу даних, яка використовується в службі PRONOM у співпраці з Науково-дослідним інститутом Джорджії і Національними архівами США (NARA).

В результаті спільної діяльності було додано 50 сигнатур, які використовуються для ідентифікації електронного файлового формату. У загальній складності за липень база містить 60 нових сигнатур, якими можуть користуватися дослідники і громадськість.

PRONOM і Національні архіви зберігають відомості про 800 електронних форматів. У поєднанні з програмою для ідентифікації форматів, база даних DROID містить близько 400 внутрішніх сигнатур.

При скануванні жорсткого диску комп’ютера DROID ідентифікує файли, що засновані на записах в базі даних PRONOM. Правильна ідентифікація форматів файлів є першим кроком для забезпечення їх довгострокової схоронності, це дає можливість архівістам виявити формати файлів, які піддаються ризику старіння. Така ідентифікація дозволяє розробити стратегію міграції та необхідні інструменти для забезпечення схоронності.

www.nationalarchives.gov.uk

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Виставки онлайн