Click to listen highlighted text!

Новини у світі

Австралія: Он-лайн архівування виборчих кампаній.

Архівування інформації про виборчі кампанії є одним з пріоритетних напрямків для програм, які займаються архівуванням веб-інформації. Тому що, виборчі кампанії, зокрема он-лайн матеріали виборчих кампаній привертають інтерес та є один з найбільш цікавих он-лайн контентів.

Архів Національної бібліотеки PANDORA має довгу історію архівування матеріалів виборчих кампаній. Перші проекти були проведені в 1996 році. З того часу було зібрано інформацію з понад 50 виборчих кампаній, в тому числі по австралійських федеральних виборах, їх загалом сім, включаючи вибори 2013. Також зібрано веб-сайти практично про всі австралійські вибори штатів і територій з 1999 року.

З колекціями матеріалів виборчих кампаній он-лайн можна ознайомитися за адресою PANDORA Архів pandora.nla.gov.au/subject/6.

Анонси

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!