Новини у світі

Австралія: Он-лайн архівування виборчих кампаній.

Архівування інформації про виборчі кампанії є одним з пріоритетних напрямків для програм, які займаються архівуванням веб-інформації. Тому що, виборчі кампанії, зокрема он-лайн матеріали виборчих кампаній привертають інтерес та є один з найбільш цікавих он-лайн контентів.

Архів Національної бібліотеки PANDORA має довгу історію архівування матеріалів виборчих кампаній. Перші проекти були проведені в 1996 році. З того часу було зібрано інформацію з понад 50 виборчих кампаній, в тому числі по австралійських федеральних виборах, їх загалом сім, включаючи вибори 2013. Також зібрано веб-сайти практично про всі австралійські вибори штатів і територій з 1999 року.

З колекціями матеріалів виборчих кампаній он-лайн можна ознайомитися за адресою PANDORA Архів pandora.nla.gov.au/subject/6.

Метричні книги

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

26-28 листопада 2018 року

У 2018 році Міжнародна рада архівів відзначає Міжнародний день архівів під гаслом Щорічної конференції архівів (ALA-ICA) «Архіви: управління, пам’ять та спадщина». Місце проведення: м. Яунде, Камерун. Детальніше 

05 грудня 2018 року

Відбудуться дев’ятнадцяті джереловознавчі читання «Джерельний потенціал інформаційних ресурсів архівів», присвячені 100-річчю від дня народження професора Марка Варшавчика. Місце проведення: Київський національний університет імені Тараса Шевченка (м. Київ, вул. Володимирська, 60). Інформаційне повідомлення. Анкета.

Виставки онлайн