Новини у світі

Австралія: Он-лайн архівування виборчих кампаній.

Архівування інформації про виборчі кампанії є одним з пріоритетних напрямків для програм, які займаються архівуванням веб-інформації. Тому що, виборчі кампанії, зокрема он-лайн матеріали виборчих кампаній привертають інтерес та є один з найбільш цікавих он-лайн контентів.

Архів Національної бібліотеки PANDORA має довгу історію архівування матеріалів виборчих кампаній. Перші проекти були проведені в 1996 році. З того часу було зібрано інформацію з понад 50 виборчих кампаній, в тому числі по австралійських федеральних виборах, їх загалом сім, включаючи вибори 2013. Також зібрано веб-сайти практично про всі австралійські вибори штатів і територій з 1999 року.

З колекціями матеріалів виборчих кампаній он-лайн можна ознайомитися за адресою PANDORA Архів pandora.nla.gov.au/subject/6.

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

4-5 квітня 2019 року

ЦДЕА України запрошує взяти участь у ІІ Міжнародному науково-практичному семінарі «Цифрові трансформації та інститути соціальної пам’яті», який  відбудеться на базі кафедри історії та документознавства Навчально-наукового гуманітарного інституту  Національного авіаційного університету (м. Київ, пр. Космонавта Комарова, 1). Інформаційний лист. Заявка для участі (eng).

Виставки онлайн