Click to listen highlighted text!

Новини у світі

США хоче зберегти особисті дані пасажирів авіакомпаній Євросоюзу протягом 15 років

Проект угоди між Сполученими Штатами Америки і Європейським союзом передбачає необхідність авіакомпаніям, які здійснюють рейси між Європою та США , надавати інформацію про пасажирів до Департаменту Національної безпеки (DHS). Як пише “Guardian’s Alan Travis”, DHS буде зберігати дані про пасажірів протягом 15 років.

Запропоноване розпорядження розлютило декілька європейських лідерів, в тому числі німецьких і французьких чиновників, які вважають, що дані вимоги порушують недоторканність приватного життя.

Європейський парламент попросив надати докази від США про те, що надання особистої інформації – в тому числі імена, адреси, номери телефонів та дані кредитної карти необхідні для виявлення потенційних загроз. Перш ніж розпорядження стане офіційним, ЄС повинен його затвердити.

Відповідно до плану, який ви можете прочитати тут, DHS має намір пом’якшити деякі побоювання про особисті дані, через 6 місяців приховуючи особисті дані пасажирів. Крім того, через 5 років Департамент перемістить дані в приховану базу даних пасажирів та видалить інформацію через 15 років.

Проект надає можливісь DHS для збору інформації про пасажирів авіакомпаній різних країн, крім Сполучених Штатів Америки.

http://fcw.com

Анонси

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!