Новини у світі

США хоче зберегти особисті дані пасажирів авіакомпаній Євросоюзу протягом 15 років

Проект угоди між Сполученими Штатами Америки і Європейським союзом передбачає необхідність авіакомпаніям, які здійснюють рейси між Європою та США , надавати інформацію про пасажирів до Департаменту Національної безпеки (DHS). Як пише “Guardian’s Alan Travis”, DHS буде зберігати дані про пасажірів протягом 15 років.

Запропоноване розпорядження розлютило декілька європейських лідерів, в тому числі німецьких і французьких чиновників, які вважають, що дані вимоги порушують недоторканність приватного життя.

Європейський парламент попросив надати докази від США про те, що надання особистої інформації – в тому числі імена, адреси, номери телефонів та дані кредитної карти необхідні для виявлення потенційних загроз. Перш ніж розпорядження стане офіційним, ЄС повинен його затвердити.

Відповідно до плану, який ви можете прочитати тут, DHS має намір пом’якшити деякі побоювання про особисті дані, через 6 місяців приховуючи особисті дані пасажирів. Крім того, через 5 років Департамент перемістить дані в приховану базу даних пасажирів та видалить інформацію через 15 років.

Проект надає можливісь DHS для збору інформації про пасажирів авіакомпаній різних країн, крім Сполучених Штатів Америки.

http://fcw.com

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

19-22 жовтня 2021 р.

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 р.

Виставки онлайн