Науково-методична рада

Порядок денний
засідання Науково-методичної ради Центрального державного електронного архіву України
(м. Київ, вул. Солом’янська 24)

07 квітня 2016 р. 10:00

УЧАСНИКИ: члени науково-методичної ради ЦДЕА України

ЗАПРОШЕНІ: працівники ЦДЕА України

 1. Про розгляд науково-методичної теми «Облік електронних інформаційних ресурсів, які зберігаються в Центральному державному електронному архіві України. Інструкція. Нова редакція» (перша редакція).
  Доповідач – начальник відділу забезпечення збереженості та обліку документів Чернятинська Ю. Г.
 2. Про розгляд Порядку створення завірених паперових копій листів-дозволів, що надходять від правовласників електронною поштою до Центрального державного електронного архіву України.
  Доповідач – начальник відділу формування НАФ та діловодства Кручініна Т. Г.
 3. Про розгляд проекту статті «Міжнародний досвід архівного зберігання інформації соціальних мереж» (до журналу «Діловодство та документообіг»).
  Доповідач – заступник директора Паламарчук Л. В.
 4. Про розгляд інформаційного повідомлення «Архів електронної спадщини» (для публікації на веб-сайті «Незалежний сайт діаспори «Українці Росії «Кобза»).
  Доповідач – начальник відділу формування НАФ та діловодства Кручініна Т. Г.
 5. Про висунення на Конкурс науково-методичних розробок і науково-інформаційних робіт з архівознавства, документознавства, археографії науково-методичної розробки «Організація роботи з документами особового походження в електронній формі в Центральному державному електронному архіві України. Методичні рекомендації».
  Доповідач – заступник директора Паламарчук Л. В.
Метричні книги

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

26-28 листопада 2018 року

У 2018 році Міжнародна рада архівів відзначає Міжнародний день архівів під гаслом Щорічної конференції архівів (ALA-ICA) «Архіви: управління, пам’ять та спадщина». Місце проведення: м. Яунде, Камерун. Детальніше 

05 грудня 2018 року

Відбудуться дев’ятнадцяті джереловознавчі читання «Джерельний потенціал інформаційних ресурсів архівів», присвячені 100-річчю від дня народження професора Марка Варшавчика. Місце проведення: Київський національний університет імені Тараса Шевченка (м. Київ, вул. Володимирська, 60). Інформаційне повідомлення. Анкета.

Виставки онлайн