Порядок денний
засідання Нормативно-методичної комісії Укрдержархіву

(м. Київ, вул. Солом’янська 24)

09 лютого 2017 року 14:00

 1. Про розгляд проекту Концепції інформатизації архівної справи в Україні.

  Доповідач – директор УНДІАСД Гаранін Олександр Якович.


 2. Про розгляд проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку виплати надбавки за вислугу років працівникам державних і комунальних архівних установ».

  Доповідач – директор департаменту організаційно-аналітичного, наукового забезпечення, використання інформації документів Національного архівного фонду та міжнародного співробітництва Укрдержархіву Прись Тетяна Петрівна.


 3. Про розгляд проекту Вимог до структури та змісту бази даних до електронної пошукової системи «Архівні фонди України».

  Доповідач – директор ЦДЕА України Ковтанюк Юрій Славович.


 4. Про розгляд проекту Методичних рекомендацій «База даних розшуку документів Національного архівного фонду».

  Доповідач – провідний архівіст відділу інформаційних технологій та захисту інформації ЦДЕА України Купрунець Тарас Ярославович.


 5. Про розгляд проекту Інструкції «Облік електронних інформаційних ресурсів, що надійшли на постійне зберігання від державних архівних установ».

  Доповідач – начальник відділу забезпечення збереженості та обліку документів ЦДЕА України Чернятинська Юлія Геннадіївна.

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

19-22 жовтня 2021 р.

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 р.

Виставки онлайн