Науково-методична рада

Порядок денний
засідання Науково-методичної ради Центрального державного електронного архіву України
(м. Київ, вул. Солом’янська 24)

26 червня 2015 р. 10:00

УЧАСНИКИ: члени науково-методичної ради ЦДЕА України

ЗАПРОШЕНІ: працівники ЦДЕА України

 1. Про розгляд другої редакції статті «Організація робочого місця архівіста на базі вільного програмного забезпечення в Україні» (до науково-практичного журналу «Архіви України»).
  Доповідач – головний спеціаліст відділу інформаційних технологій Фіткулін О.Т.
 2. Про розгляд проекту нової редакції Регламенту функціонування офіційного веб-сайта Центрального державного електронного архіву України.
  Доповідач – завідувач сектора використання інформації документів Карапозюк А.Л.
 3. Про розгляд проекту концепції науково-методичної теми «Автоматизація роботи з реєстраційно-контрольними картками веб-сайтів, що приймаються на постійне зберігаються до Центрального державного електронного архіву України. Методичні рекомендації».
  Доповідач – головний спеціаліст відділу забезпечення збереженості та обліку документів Волкогон О.О.
 4. Про розгляд коментаря директора ЦДЕА України Ковтанюка Ю.С. щодо візування документів у системі електронного документообігу та ознайомлення з наказами під підпис у системах електронного документообігу (до журналу «Діловодство та документообіг»).
  Доповідач – директор ЦДЕА України Ковтанюк Ю.С.
Метричні книги

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

26-28 листопада 2018 року

У 2018 році Міжнародна рада архівів відзначає Міжнародний день архівів під гаслом Щорічної конференції архівів (ALA-ICA) «Архіви: управління, пам’ять та спадщина». Місце проведення: м. Яунде, Камерун. Детальніше 

05 грудня 2018 року

Відбудуться дев’ятнадцяті джереловознавчі читання «Джерельний потенціал інформаційних ресурсів архівів», присвячені 100-річчю від дня народження професора Марка Варшавчика. Місце проведення: Київський національний університет імені Тараса Шевченка (м. Київ, вул. Володимирська, 60). Інформаційне повідомлення. Анкета.

Виставки онлайн