Науково-методична рада

Порядок денний
засідання Науково-методичної ради Центрального державного електронного архіву України
(м. Київ, вул. Солом’янська 24)

26 червня 2015 р. 10:00

УЧАСНИКИ: члени науково-методичної ради ЦДЕА України

ЗАПРОШЕНІ: працівники ЦДЕА України

 1. Про розгляд другої редакції статті «Організація робочого місця архівіста на базі вільного програмного забезпечення в Україні» (до науково-практичного журналу «Архіви України»).
  Доповідач – головний спеціаліст відділу інформаційних технологій Фіткулін О.Т.
 2. Про розгляд проекту нової редакції Регламенту функціонування офіційного веб-сайта Центрального державного електронного архіву України.
  Доповідач – завідувач сектора використання інформації документів Карапозюк А.Л.
 3. Про розгляд проекту концепції науково-методичної теми «Автоматизація роботи з реєстраційно-контрольними картками веб-сайтів, що приймаються на постійне зберігаються до Центрального державного електронного архіву України. Методичні рекомендації».
  Доповідач – головний спеціаліст відділу забезпечення збереженості та обліку документів Волкогон О.О.
 4. Про розгляд коментаря директора ЦДЕА України Ковтанюка Ю.С. щодо візування документів у системі електронного документообігу та ознайомлення з наказами під підпис у системах електронного документообігу (до журналу «Діловодство та документообіг»).
  Доповідач – директор ЦДЕА України Ковтанюк Ю.С.

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

3 квітня 2019 року

ЦДЕА України запрошує взяти участь у II  науково-практичному семінарі із міжнародною участю «Організація електронного документообігу в закладах освіти та органах державної влади», який відбудеться в Державному вищому навчальному закладі «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України за адресою: м.Київ, вул. Січових Стрільців, 52А.
Інформаційний лист.

4 квітня 2019 року

ЦДЕА України запрошує взяти участь у ІІ Міжнародному науково-практичному семінарі «Цифрові трансформації та інститути соціальної пам’яті», який  відбудеться на базі кафедри історії та документознавства Навчально-наукового гуманітарного інституту  Національного авіаційного університету. Місце проведення: м. Київ, пр. Космонавта Комарова, 1. Інформаційний лист. Заявка для участі (eng).

Виставки онлайн